2737
2739
عنوان

همسرداری😩😖

420 بازدید | 20 پست

وقتی از همسرتون چیزی میخاین یا بخاین درباره مشکلی باهاش صحبت کنید چجوری بهش بیان میکنین که قبول کنه ؟)چجور مخشو میزنین(

رودر رو بهتره یا باچت کردن؟

من اگه تو چت کردن بش بگم دعوامون میشه واگه رودر رو بش بگم ناراحت میشه بهونه میاره یجورایی سیاست وفن بیانم ضعیفه

شما چی؟؟؟

هـرچقـدرم غـم وغصـه داری بـدون توایـن دنیا کسـی هس که بـدبختر ازتوئـه... پـس بگو خـدایـاشکـرت 💕بـرای خوشبختیـم یه صلوات بفرستید ممنون هموطنم❤️الـهم صلـی علـی محمـدوآل محمـد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

در روش قفل کن خودت اونور در باش همه چیو بلند بلند بگو 😶

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
2738

من معمولا هر وقت شکمش و پر کردم باهاش تو خونه حرف میزنم اونم پنجاه پنجاه که قبول کنه نه صد در صد 🙁چه بدبختیه ما‌گیر افتادیم هاااا😤

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

رو در رو حرف ميزنم فقط با ارامش و منطقي توضبح ميدم همين

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2706