2733
2739

من که از بس گفتن اینو بخور اونو بخور شیرداسته باشی الان از چاقی دارم میترکم 

تصمیم گرفتم رژیم شروع کنم 

فقط هم شبا شیرمو میخوره تو خواب 

اگر هم دیگه نداشتم مثل بقیه اوقات شیرخشک میدم بهش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی خوام ریسک کنم😂

حتی یبار یه مقاله خارجی خونده بودم. واقعا دروغه محضه، حیف بچت گناه داره، شیر مادر برا بچه یه چیز دیگست

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

من هم شير خودم رو ميدم و هم شير خشك چون شيرم پسرم رو سير نميكنه .

ببين عزيزم براي بچه اول آدم يه كم تعصب داره كه فقط شير خودش رو بده من براي دخترم اينجوري بودم البته باز هم گاهي وقتها شير خشك هم ميدادم ولي خيلي كم بچه ام بعضي وقتها از گرسنگي درست نميخوابيد و گريه ميكرد .

ولي براي پسرم ديگه اون تعصب رو به خرج ندادم و تا اونجا كه بتونم شير خودم رو ميدم ولي اصلا نميگذارم به خاطر گرسنگي گريه كنه و شير خشك هم بهش ميدم و خيلي هم پسرم آروم هست و خوب ميخوابه .

2731
شلو ول هم نشن نمی خوام نوکشون گنده شه بدم میاد😆 اون هایی که دیدم شیر دادن خیلی بزرگن😥

اینو دیگه خدایی نمیدونم. ولی من از اول سینم نوک نداشت هنوزم نداره. یعنی میدونی همون موقع اینجوری میشه بعد درست میشه. حالا بازم هر جور خودت میدونی.

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
9ماه شیر خودمو خورد،شیرم کم شد شبها تا صبح بیدار بود شیرخشک میدادم راحت میخابید دیگه شیر خشکی شد

چجور بچت شیر خشکو بعد ۹ ماه قبول کرد؟!! من بچم خیلی لاغر بود دکتر برام شیر خشک آپتامیل نوشت دادم بهش هر کار کردم نخورد.

[QUOTE=112124624]چجور بچت شیر خشکو بعد ۹ ماه قبول کرد؟!! من بچم خیلی لاغر بود دکتر برام شیر خشک آپتامیل نوشت دادم بهش ...[/QUOT

از گرسنگی شب مجبور شد خورد،اولا روزها نمیخورد ولی کم کم عادت کرد

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
2738

من شیرم عالی بود و چرب طوری که ماه اول ک بردم کنترل میگفتن انگارشیرخشک دادی ک وزنش خیلی رفته بالا بعد دو ماهگی دیگه ب زوووور و تو خاب میدادم میخورد بعد۳ماه اصلا لب نزد میدوشیدم و با شیشه میدادم چهارماهگی چون میک نمیزد خشک شد و تموم😭😭😭

گور بابای دنیا و ادماش
چجور بچت شیر خشکو بعد ۹ ماه قبول کرد؟!! من بچم خیلی لاغر بود دکتر برام شیر خشک آپتامیل نوشت دادم بهش ...

سر شیشه پستونکشو مدل ارتودنسی بگیر ،موقعی که شبها بیدار میشه واسه شیر بهش بده 

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  

هم شیرم کم بود هم اینا خودشون نمیگرفتن گریه میکردن و هول میدادن... چون نارس بودن نمیتونستن سینه رو خوب مک بزنن... گردنم گردنم و پشتم استخوانش قوز درآورد انقد دولاشدم سینه رو بچه رو درست جایگذاری کنم... الان پشت ستون فقراتم قلمبه شده... تا دو سه ماه دوشیدم... شیرافزا هم خوردم فایده نداشت

2706