2737
2739
عنوان

دوباره یا نوچ؟

89 بازدید | 16 پست

چندروز پیش بالاخره تو دانشگاه بم پیشنهاد شد

منم هول شدم گفتم ن و مثل اهو دویدم فقط🤦‍♀️

نمیدونم فازم چی بود

حالا میخوام ببینم ممکنه بازم پیشنهاد بده

نظرشما چیه

حالت اسكرين سيور انسان اونجاست كه چايى ميخوره و به يك نقطه خیره میشه

خخخخ خوشبحال دغدغه ی این روزات😐😊😊😊

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
واقعا فازت چی بودش😩😩😩 باقانون جذب پیش برو

باورت میشه با چادر دویدم و دویدم

چرااااااا هول شدم😫😫😫😫😫

همون بهتر که در رفتی چون آخر عاقبت نداره دوستی های دانشگاه الان بعد ده سال ازون روزا نتیجشو تو دوستام دارم می بینم مگه اینکه دختر احساساتی نباشی و با منطق تصمیم هاس مهمتو بگیری 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

اونم با دو برابر سرعت جهت مخالف دوید نمیدونم ولی فکر نکنم دوباره پیشنهاد بده بنده خدا هنگه میگه مگه چمه که هم گفت نه هم فرار کرد😂

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
نمیدونممممممم

عزیزم😂 والا معلوم نیس بیاد یانه. ممکنه از یه طرف از این کارت خندش گرفته باشه بیشتر ازت خوشش بیاد و دوباره بیادش.

شایدم پیش خودش بگه این چ کاریه و اینا و دیگه نیاد.

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

حالا میگه خداروشکر ک گفت نه وگرنه من این اهوی جفتک پرون و کجا خونه ام نگه میداشتم   

شوخی کردم 

مطمئن باش با گفتن نه بیشتر مصمم میشه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
اونم با دو برابر سرعت جهت مخالف دوید نمیدونم ولی فکر نکنم دوباره پیشنهاد بده بنده خدا هنگه میگه مگه ...

ای بابا😫

2706