2737
2734
عنوان

انرژی مثبتاش بیان😶😕

119 بازدید | 37 پست

من از دبیرستان کار میکردم 

دوبار هم عاشق شدم ک به بد شکست خوردم و اخریشم دوسال پیش بود 

بعد اون دگ نتونستم عاشق بشم 

هرچی خاستگار هم داشتم رد کردم چون واقعا از همشون بدم میومد 

یکسال تو یه شرکت وابسته به صنایع دفاع کار میکردم ک رییسم متاهل بود میگفت زنم بشو و منم مثل پدرم دوسش داشتم ولی چون درخاستش این بود استعفا دادم و الانم خیلی دلتنگ همشون هستم 

الان یجای دگ کار میکنم ک شرایط خوبی داره و تو تاپیک قبلم گفتم 

ولی خیلی احساس تنهایی میکنم ،بدون حامی هستم 

ازینکه رو پای خودم باشم خستم ،ازینکه کسی رو ندارم خستم

مامانمم همش سر نمازاش گریه میکنه و شاکیه ک چرا مجردم،شدیدا معتقده ک من خودما بدبخت کردم

حس و حال خوبی ندارم😞

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان يه دختر خود ساخته مستقل و قوي هستي كه لياقتت خيللي بيشتر از اون چيزيه كه فكر كني

بجاي اين فكرا قدر خودتو بدون كه مثل خيلي زناي ضعيف نيستي 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

@nosh98    

@لباس_عروس_فروش    

@دختررویاها    

@nazaniiiiin    

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

چند سالته عزیزم؟

چه بااراده و قوی هستی که روی پای خودت وایسادی 

ان شاءالله یه همسر خوب نصیبت بشه 

ازدواج حتما لازمه زندگی نیست ، میشه مجرد و موفق و خوشبخت بود 

خدایا شکرت 🌷

باید بری پیش مشاور اون باور قبلی رو پاک کنی و دوباره عاشق شی اینوفعه با چشم باز 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
الان يه دختر خود ساخته مستقل و قوي هستي كه لياقتت خيللي بيشتر از اون چيزيه كه فكر كني بجاي اين فكرا ...

ممنون عزیزمم،بخاطر خودم نیست ،مامانم خیلی غصه میخوره،همش میگه یشب دور از جونش سکته میکنه 😕😞

2706