2737
2734
عنوان

کیا اقدام بودن و پریود شدن؟😒

391 بازدید | 11 پست

شش روز عقب زد ظهر پریود شدم،اولین ماه اقدامم بود،فکر میکردم باردارم چون هیچ وقت سابقه نداشت عقب بزنه همیشه جلو میزد،غصه خوردم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بابا راه طولانیه  فکر نکن اصلا به بچه دار شدن... به موقعش به مصلحت خدا باردار میشی

اصلا این چند روز توهم زده بودن فکر کنم همه علایم مثل ترشح زیاد،درد سینه،تنگی نفس،حساسیت بالا و.. رو داشتم

عزیزززم اصلا بهش فکر نکن

ماه اول همیشه همه فکر میکنن باردارن و توهم میزنن

ولی وقتی پریود شدی دیگه حامله نیستی

این عقب انداختن هم طبیعیه بعد اقدام روزا به هم میخوره منم اینجوری شدم و این دهمین ماهیه که منتظرم

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸
اصلا این چند روز توهم زده بودن فکر کنم همه علایم مثل ترشح زیاد،درد سینه،تنگی نفس،حساسیت بالا و.. رو ...

میفهمم چی میگی 

منم عین تو بودم 

جز توکل ب خدا چاره ای نیس 

من که دیگه اخرا زدم به بی خیالی 

2738
میفهمم چی میگی  منم عین تو بودم  جز توکل ب خدا چاره ای نیس  من که دیگه اخرا زدم به ...

بعد چند ماه باردار شدید؟

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸
عزیزززم اصلا بهش فکر نکن ماه اول همیشه همه فکر میکنن باردارن و توهم میزنن ولی وقتی پریود شدی دیگه ...

بله درسته دیگه بهش فکر نمی کنم،چقدر به شوهرم استرس دادم این ماه،ایشالا به زودی مامان بشی عزیزم..