2737
2739
سلام عزیزم اره اما  زیاد دوس ندارم   لنزم انداختنش مکافاته😂

دیگه یکیو انتخاب کن دیگه خواهر🙁هم خرو میخوای هم خرما.عینک نمیزنی انتظار داری خوب هم بشی؟🤕

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزینش چنده؟ اخه انداختنو دراوردنش سخته

نه اصلا سخت نیس فقط یکی دوباره اولش سخته چون هنوز دستت نیومده چجوریه. من رنگی یه سالشو 200 میخرم 

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
2731
اگه لنز بذاری بعدا برای عمل مشکلی پیش نمیاره؟

باید خوب عایت کنی نظافتشو اینارو ولی درکل بخوای عمل کنی باید سه سال شماره چشمت ثابت شده باشه زیاد ربطی به لنز نداره 

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
2738

سلام هیچ ضعف چشمی بازدن یا نزدن عینک خوب یادبد نمیشه این حرفا بیشتر حرف هست...ولی ما عینک میزنیم تا بهتر ببینیم....تغذیه سالم مصرف شیر...ویتامین ها در پیشگیری از عیوب انکساری خوب هستن ولی تنبلی چشم در صورت نزدن عینک بدتر میشه