2733
2739
برو خداتو شکر کن بچت سالمه دغدغت اینه😕ما توی بیست روز اول بعد از تولد یه دفترچه بیمه تموم کردیم سر ...

منمدکم سختی نکشیدم دوقلو هام رفتنذll nuci و تا 20 روز با درد بخیه ها صبح زود باید از با سختی بلند میشدم میزفتم بیمارستان..زور کردهذبودن تا شیر ندی مرخص نمیکنیم

عزیزم دقیق چن هفته زایمان کردی؟؟ اخه منم تهدیدم ب زایمان زود رس شنیدم۸ماهه بچه نمیمونه

من ۳۳ هفته زایمان کردم

البته دخترم ۱۰ روز تو دستگاه بود ولی بعدش اوکی شد شرایطش

الانم عشقه مامانش۶ سالشه و سالم و روبراهه😘😘😘😘❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاا... بچه ی بعدی حسابی برنامه ریزی میکنی خدا کوچولوتم واست حفظش کنه فقط یه سوال شما هر روز سهمیه ...

خبرحوصلم سر میره هیشکی نیست از صبح تا شب تنهام.. 

2731
منم دخترم زود دنیا اومد.قیافم شبیه کیوی شده بود😂😂😂یعنی دوسه تا عکس انداختم اونموقع حالا که نگا می ...

دختر من ۴۱ هفته و سه روز به دنیا اومد اینقدر از هفته ی ۳۴ که گفته بودن ممکنه زایمان زودرس داشته باشی اصلاح کرده بودم آخراش دیگه خسته شده بودم موقع زایمانمم با صورت پشمالو رفتم بیمارستان😭😭😭

چيشد كه يهويي اومد؟؟ هفته چند؟؟

رفته بودم دکتر که بهم بگه چندم بیام  و نامه بگیرم فقط... یعنی میخواستم همون هفته برم تمیز کنم فقط منتظر دونستن روزش بودم. یهو بهم گفت همین الان باید عمل شی... 

2740
منمدکم سختی نکشیدم دوقلو هام رفتنذll nuci و تا 20 روز با درد بخیه ها صبح زود باید از با سختی بلند می ...

دوقلوبارداربودی عزیزم؟؟

زایمان زودرس داشتی؟؟تو چن هفته؟؟اخه منم تهدیدم ب زایمان زودرس دوقلودارم

بیخیال بابا عکس میخای چیکار این همه تو زندگی عکس انداختیم چی شد والا اصلا یادمون میره سالی یه بار یه نگاه بهشون بندازیم از لحظه لحظه زندگیت استفاده کن لذتشو ببر عکس بایگانی شده به چه درد میخوره 

پسرم قلبه من چه خوبه که دارمش      
دختر من ۴۱ هفته و سه روز به دنیا اومد اینقدر از هفته ی ۳۴ که گفته بودن ممکنه زایمان زودرس داشته باشی ...

درکت میکنم قشنگگگگگگگگگ😅

بابا من دیگه آخرش بودم دیگه.بخدا با اون صورت چاق و پرموم شبیه خپلا بودم😂

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
کیوی😿🤣

بخدا راس میگم.حیف خودم چندشم میشه وگرنه عکسمو میزاشتم میدیدین😂

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
2706