2733
2734
درکت میکنم قشنگگگگگگگگگ😅 بابا من دیگه آخرش بودم دیگه.بخدا با اون صورت چاق و پرموم شبیه خپلا بودم😂

😂😂😂😂من بینیم درحالت عادی گوشتی و پره تو بارداری هم هرچی وزن اضافه کرده بودم رفته بود تو دماغم شوهرم میگفت انگار دماغتم حاملس عکسامو دلم میخواد نابود کنم ولی باز میگم حیفه یادگاریه تو گوشی همه هم هست حتی پدرشوهرمم تو گوشیش داره😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار خودت نگا نکن😄

با من ازین شوخیا نکنین.ده سال بعد تو نی نی سایت منو به اسم لیلا کیوی میشناسن اونوخ😅یادشون نمیره که

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
2731
😂😂😂😂من بینیم درحالت عادی گوشتی و پره تو بارداری هم هرچی وزن اضافه کرده بودم رفته بود تو دماغم شو ...

اره منم بخاطر یادگاری نگه داشتم.هرچند جاری بیشعوزم کامل از بیمارستان تا خونه فیلمبرداری کرد.فیلممو نمیده.میگم اخه بیشعور منکه نگفتم فیلم بگیر .خودت گرفتی حالا بده دیگه.دخترم ۳ سالشه .هنوز فیلمشو ندیدم

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
اره منم بخاطر یادگاری نگه داشتم.هرچند جاری بیشعوزم کامل از بیمارستان تا خونه فیلمبرداری کرد.فیلممو ن ...

چه بیشعور به برادر شوهرت بگو بده آخه فیلم بچه ی تو به چه درد اون میخوره

چه بیشعور به برادر شوهرت بگو بده آخه فیلم بچه ی تو به چه درد اون میخوره

هزار بار گفتم.پیغام فرستادم.

میگه میدم .ولی معلوم نیس کی بده.مرض داره دیگه.ی ساله که شوهرم باهاشون قهره .منم بخاطر اون کلا حرف نمیزنم.ولی دفعه پیش تو یه مجلس دیدمش گفتم حداقل از تل برام بفرس .چرا نمیدی اخه.گفته میفرستمم.حالا کی خدا داند

2738
مگه منو میشناسین؟ 

نه گلم

گفتید دوقلو کنجکاو شدم که چندماهه هستن تاپیکاتون رو یه نگاه انداختم

خواستم بدونم با توجه به بی‌قراری بچه‌ها انشاا... راهی پیدا کردید تا بدون جدا کردنشون بزرگشون کنید؟

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
فشار... پام خیلی ورم داشت دکترمم از قبل دیده بود ولی فشار رو نفهمیده بودن

منم از هفته ١٨ فشارم بالاس قرص ميخورم 

همه بهم ميگن فشار خطرناكه يهو ميزايي ساك بزار 

من هيچ علائمي چون ندارم بيخيالم 

نه الان که فعلا با یه دونه اومدم خونمون.. 

یا فداکاری کنید و با تحمل مصایبی که بچه ی بی‌قرار داره تجدید نظر کنید هر دو رو بیارید. یا بمونید منزل مادر تا بچه‌ها یکم بزرگتر و آروم بشن. یا اگر راهی ندارید لااقل هر شب یکی رو بیارید پیش خودتون

اینجوری نباشه که یه قل به طور ثابت ازتون محروم باشه. یه شب درمیون زمان رو بین دوقلوها تقسیم کنید. وگرنه این تصمیمی که عملی کردید برای هر چهارتاتون بده. برای شما و بچه‌ها بدتر

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
2706