2733
2739
عنوان

کسی با دکتر آتوسا کریمی ivf کرده؟

7063 بازدید | 28 پست

دکتر های مرکز ابن سینا خوبن برای ivf? میشناسیدشون؟

عشق الهی در همه وجود من به بهترین کار خودش مشغوله و برای من بزودی بارداری، سلامتی، ثروت و موفقیت رو خدایا شکرت شکرت شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشیدمیشه بگی هزینش چقدرمیشه هربار ای وی اف؟

من انجام ندادم میخوام بدونم دکتر مجربی ان ایشون برای اینکار

عشق الهی در همه وجود من به بهترین کار خودش مشغوله و برای من بزودی بارداری، سلامتی، ثروت و موفقیت رو خدایا شکرت شکرت شکرت
2728
سلام عزیزم  شما پیش دکتر اتوسا کریمی  رفتید ؟؟؟ چطور دکتری هستن ؟؟

رفتم بله، اما باهاشون ادامه ندادم کلا با مرکز ابن سینا ادامه ندادم و رفتم مرکز مام پیش دکتر نصر. باردار شدم و الانم خدا رو شکر زایمان کردم

2740
رفتم بله، اما باهاشون ادامه ندادم کلا با مرکز ابن سینا ادامه ندادم و رفتم مرکز مام پیش دکتر نصر. بار ...

سلام 

عزیزم از ابن سینا راضی نبودید که رفتی مام؟

منم بین ابن سینا و مام موندم

فقط دکتر نصر که آقا هستن خودشون ویزیت میکنن و سونو میکنن؟ چون مرد هستن میپرسم

سلام  عزیزم از ابن سینا راضی نبودید که رفتی مام؟ منم بین ابن سینا و مام موندم فقط دکتر نصر ...

من از نصر بشدت راضی بودم الان الحمدلله بچم بغلمه. آزمایشهای بیخود نمیفرسته در صورتیکه ابن سینا هزار جور دنگ و فنگ بیخود و هزینه های الکی داشت 

نصر خودش انجام میداد من کلا با دکتر مرد موافقترم

من از نصر بشدت راضی بودم الان الحمدلله بچم بغلمه. آزمایشهای بیخود نمیفرسته در صورتیکه ابن سینا هزار ...

الان نصر دیگه ویزیت نمیکنه و وقت نمیده 

از دکترای دیگه ش خبر ندارید که کدوم بهترن؟

من با فرج زاده وقت گرفتم

رفتم بله، اما باهاشون ادامه ندادم کلا با مرکز ابن سینا ادامه ندادم و رفتم مرکز مام پیش دکتر نصر. بار ...

سلام گلم

هزینه ivf چقدر شد

بعد هزینه‌های جانبی مثل داروها و سونوگرافی و ویزیت چقدر میشه عزیزم

عزیزم من با یک تیم پزشکی خانم دکتر آتوسا کریمی و خانم محرابی عزیزم که خیلی به من کمک کردن بعد از هفت سال ناباروری من صاحب  دو فرزند از طریق تخمک  اهدایی شدم خیلی مراکز رفته بودم ولی همه فقط ازم پول گرفتن و کاری انجام ندادن 

09129677968

09379054912

خانم محرابی

سلام گلم هزینه ivf چقدر شد بعد هزینه‌های جانبی مثل داروها و سونوگرافی و ویزیت چقدر میشه عزیزم

هزینه های الان رو با زمان من نباید مقایسه کنی

آمپولهای گونال اف جمعا ۴ تومن

سونوگرافی ها تقریبا جمعا ۲ تومن

ویزیت های دکتر نصر هر دفعه ۳۵۰ تومن

هزینه های تخمک کشی و انتقال جمعا ۱۱ تومن حدودا

الان نصر دیگه ویزیت نمیکنه و وقت نمیده  از دکترای دیگه ش خبر ندارید که کدوم بهترن؟ من با فرج ...

همه دکتراش خوبن. لاهوتی و علیرضایی رو خیلی تعرفشونو شنیدم 

2706