2733
2739
عنوان

گروه واتساپ پیرزن های شیرازی😍

667 بازدید | 33 پست

👵🏻👵🏻👵🏻👵🏻👵🏻👵🏻

**گروه واتساپ پیرزنهای شیراز*:

پیرزنی هسَم 75 ساله که همیشه اِنگو یه چی سر دِلُم وُویساده؛ کسی نمیدونه چِمِه؟؟؟🌸

👇👇

و اما جواب پیرزنهای همیشه درصحنه 🤣🤣

1- ننه ی اصغر :

سُمُلتیو بوکو تو جوغَن، خوب که کوبیدی، یه خوردی اُو  بُکُو روش، بعد که خوردیش، سه ساعت کُپَکی باخواب تا سر دِلِت صاف بشه 😏

2-  ننه ی حجت :

دوخته، خو معده ات ورم کرده، باید بری پیش سکینو😒

3-  ننه ی عباس :

وُوی دَدَه، یی خوردی توله دم بکو،  بعدش دو تا قاشق کپ درمه بوخو، شايد سر دلت چوق کرده 🤨

4- ننه ی رضا  :

چیشت زدن خدا زده .. برو چارقَدِت بیار تا روش برت دعا بنویسم.🙄

5-  زن جواد :

الوک نشسه نخو، او قیلونتم عوض کن🙄

6- ننه ی سودابه:

عصر پنجشنبدا که میری امامزده، کَمتَر حلوا و شیرینی بوخو، قیومت تو سرت😩

7-  مامان امید:

ووی خاک تو سرت ، درد بدبختی گرفتی. عصرا کمتر بیشی در کوچو، غیبت مردم بکن

😁😁😁😁

سخت بود خوندش

نخوندم😣🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
سخت بود خوندش نخوندم😣🚶🏼‍♀️

منم

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

او جوونم استارتر فقط خودومون میتونم بوخونیم

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
2731

دستگاه برش Cnc به منظور برش دادن به فلزات و متریالهای دیگر استفاده میشود. همچنین دستگاه cnc سنگ برای ایجاد برش و حکاکی روی سنگها و مجسمه سازی استفاده می گردد. دستگاه سی ان سی اصولا دستگاهی ست که فایل نقوش و طرح مورد نظر را دریافت و ان را روی سطح مورد نظر برش می دهد

منم

دستت بده بريم خواهرم👭👭

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
2706