2737
2734

یک بار ناشتا میری ازمایشگاه ازت خون میگیرند بعد یک ساعت بعدش یک ببین یک یا دولیوان اب با پودر قند تو همون ازمایشگاه بهت میدن میخوری و بعد که خوردی یک ساعت بعدش یک ازمایش خون ازت میگیرن و دو بار دیگه به فاصله یک ساعت یک ساعت ازت خون میگیرن اون پودر قند هم باید ببین پنج تا ده دقیقه بخوریش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ي بار صبح زود با معده خالي ازمايش دادم بعدش ي پودر خيلي بد مزه بهم دادن خوردمو بعدش ازمايش دادم دوباره بعد از اونم ي بار ديگه ازم خون گرفتن ٣مرحله بود و عذاب أور 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
2731

همون تست گلوکزه.میری ازمایشگاه ازت ازمایش خون میگیرن بعدش باید ناشتا یه لیوان شربت بهت میدن خیلی خیلی شیرینه باید بخوری بعدش نیم ساعت دیگه دوباره ازمایش میگیرن دوباره باید از اون شربت بخوری دوباره یه ازمایش دیگه همینجوری به ترتیب

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀