2737
2739
عنوان

چقدر سایت چرت شده

243 بازدید | 32 پست

روز به روز چرت تر میشه. همه کم سن و سال... تاپیکای سرکاری یا توهمی... آقایونی که تاپیکای مسخره میزنن.

اه حالم بد شد

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ول کنین بابا بذارین خوش با‌شیم

میگیم میخندیم چیه مگه 😄

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
شما خودت چند سالته

۳۱

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
2738

اره بابا مثلا همین تاپیکای شما دوس داری اسمت جی باشه 

جطور گوشی ب تی وصل کنم و... 😂😂

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بیخیال عزیز هرجاش دیدی بدرد بخوره  وبکارت میاد برو تو تاپیکش دیدی سرکاری نرو توش

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
ول کنین بابا بذارین خوش با‌شیم میگیم میخندیم چیه مگه 😄

قبلا تاپیکای فانم بیشتر بود انگار

بیخیال عزیز هرجاش دیدی بدرد بخوره  وبکارت میاد برو تو تاپیکش دیدی سرکاری نرو توش

گزارش بزن برای تاپیکم توروخدا

خدایا سرد این پایین از اون بالا تماشا کن🧡. اگه میشه فقط گاهی. خودت💛قلبامونو💜 ها کن🌹
۳۱

عزیزم با این سن تاپیکای بیخودی میزنی ها! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
اره بابا مثلا همین تاپیکای شما دوس داری اسمت جی باشه  جطور گوشی ب تی وصل کنم و... 😂😂

چرا بهت برخورد حالا

2706