2733
2734
منم 22 هفته باردارم از پهلو درد دو روزه دارم میمیرم نمیدونم قولنجه یا کلیه یا عقونت ادراری انقد دردش بده نمیتونم راحت بشینم منم تکونای بچم کم شده و آروم
خدایا به حق شش ماهه ی کربلا نی نی منم صحیح و سالم بیاد بغلم و چراغ دل همه ی منتظرا رو روشن کن و دامنشون و سبز کن...الهی آمیییین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشاالله که مال کلیه نباشه سوسان جان زودتر خوب شی
خدایا به حق شش ماهه ی کربلا نی نی منم صحیح و سالم بیاد بغلم و چراغ دل همه ی منتظرا رو روشن کن و دامنشون و سبز کن...الهی آمیییین
عزیزم برو اول معاینه بشو بزار دکترت تشخیص بده چی هست درضمن حرکاتجنین تو طول بارداری معمولا تا قبل 30هفته که شروع به وزن گیری کنه فرازو فرود زیادداره ولی اگه تغییر محسوس ایجاد شده حتما برومعاینه
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2738
سوسان جون فکر نمیکردم انقد طول بکشه دردش تا شنبه صبر میکنم اگه خوب نشدم میرم دکتر خودم وقت زایمانت واسه کی هست؟
نگران تکون نینی نباش دکترم گفت تا بعد از 28 هفته تکونای بچه کم و زیاد میشه بعد از اون مهمه
انشالله که درد هامون مشکل جدی نباشه صحیح و سالم این نینی ها رو به دنیا بیاریم خیالمون راحت شه منکه یه حس مسئولیت بدی دارم چون تو بدن منه چیزی بشه خودم و مقصر میدونم
2706