2733
2739
عنوان

روان پزشک رفتین؟؟

198 بازدید | 35 پست

شماره رو از118 گرفتم هرچی میزنگم کسی برنمیداره و اینکه دقیقا روان پزشک چیکار می‌کنه چطور دارو میده مثلا اول تست روان شناسی اینا میگیره یا سوال میپرسه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجانب نرفتم 

البته از نظر من روانشناس و روان پزشکا اگر بلد بودن درمان کنن الان همه آدمای که مشکل روحی و روانی و در ارتباط با این رو داشتن نبودن

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
2728
2740
اینجانب نرفتم  البته از نظر من روانشناس و روان پزشکا اگر بلد بودن درمان کنن الان همه آدمای که ...

مثل اینه که بگی اگر پزشکها متخصص قلب درمان بلد بودن ، الان بیمار قلبی نداشتیم

😁
اینجانب نرفتم  البته از نظر من روانشناس و روان پزشکا اگر بلد بودن درمان کنن الان همه آدمای که ...

چ دیدگاهه جالبی.پس بنظرمن پزشک های دیگ هم اگه کارشونوبلدبودن این همه بیمارقلبی وسرطانی وهزاران بیماری های دیگ هم کلابایدریشع کن میشد

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  

بله رفتم

اول سوال میپرسه ببینه مشکلت چیه. بعد دارو مینویسه. اگه لازم باشه میگه در کنار خوردن داروها به روانشناسم مراجعه کن

البته باید یه روانپزشک خوب پیدا کنی. دکتر من خیلی خوبه. اصلا دارو زیاد هم نمیده و خیلی وقتا دوز داروها رو کم میکنه ببینه اثرش چطوریه و اینا

چ دیدگاهه جالبی.پس بنظرمن پزشک های دیگ هم اگه کارشونوبلدبودن این همه بیمارقلبی وسرطانی وهزاران بیمار ...

پزشکا اعلام نکردن میتونن بیماری رو ریشه کن کنن تو جراحی هم خیلی اوقات پزشکا اشتباه می کنن اما روانشناس ها  میگن می تونن درمان کنن و یا با اعتماد به نفس قرص میدن بعد میبینی فردی که رفته با همون حال روانی میوفته می میره

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
2706