2733
2734

سلام،تصمیم دارم چادر لبنانی بگیرم,زیپ دارش رو بگیرم یا جلو بستشو)منظورم همونه ک کش داره و می اندازی تو دست)؟تجربیات تون رو بگین.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان چند ساله لبنانی دارم جلو زیپ داره خیلی راحته اشتباه نکن راست و چپی نگیر همین که کش داخل دست می‌ره من داشتم خیلی اذیت شدم  همش دست و پاگیره با زیپ خیلی راحته از این زیپ مخفی ها میزارن

2731
من الان چند ساله لبنانی دارم جلو زیپ داره خیلی راحته اشتباه نکن راست و چپی نگیر همین که کش داخل دست ...

من زیپ مخفی ندیدم و راستش ترجیح میدم زیپش معلوم باشه.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
من زیپ مخفی ندیدم و راستش ترجیح میدم زیپش معلوم باشه.

اصلا این چادرها رو زیپ معلوم نمی‌زنند یه جور زیپ میزنن که از بیرون بد نشون نده شما بری چادر فروشی شما رو راهنمایی میکنن

اصلا این چادرها رو زیپ معلوم نمی‌زنند یه جور زیپ میزنن که از بیرون بد نشون نده شما بری چادر فروشی شم ...

آخه من هر چی زیپ دار سر بقیه دیدم زیپش رو کار بوده،شما چادر لبنانی تون جنسش چی بود؟من حریراسود بخرم؟

آخه من هر چی زیپ دار سر بقیه دیدم زیپش رو کار بوده،شما چادر لبنانی تون جنسش چی بود؟من حریراسود بخرم؟

آره کرپ نگیر قشنگ نیست باز نظر خودتونه زیاد هم لخت و سرسری نگیر رو سر واینمیسه

2738
آره کرپ نگیر قشنگ نیست باز نظر خودتونه زیاد هم لخت و سرسری نگیر رو سر واینمیسه

کرپ و حریراسود فرق می کنن،از ژرژت و ندا و کن کن خوشم نمیاد.

کرپ و حریراسود فرق می کنن،از ژرژت و ندا و کن کن خوشم نمیاد.

آره کرپ ساده هست ولی حریراسود یک کمی براق و لطیف هست قیمتش هم بالاتره اگه قم میری برو اونجا خیلی قیمت ها مناسب هستن

آره کرپ ساده هست ولی حریراسود یک کمی براق و لطیف هست قیمتش هم بالاتره اگه قم میری برو اونجا خیلی قیم ...

شما خودتون ساکن قم هستین؟