2737
2739
عنوان

لیسانسه هاچرااینجوری شده؟!😞

147 بازدید | 9 پست

همه زنابه فنارفتن که😂

مامان حبیب مرده

زن بابای ترانه مرده همون که میگفت پوووووزِشششش

شادی هم که نیست

زن امیری هم نیست خبررسیده بازم بااارداره😅

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

امیری بیکار نمیشینه😂 هر بار یکی

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا که خیلی بی مزه داره پیش میره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
عه چرا مردن؟من ندیدم این فصلش اصلا

چون بازیگرها وقت نداشتن بیان بازی کنن مجبور شدن بگن مردن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

حبیبم که ریش گذاشته بوداصلابهش نمیومد

خوب شدکه دیشب ریششوزد

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2738
امیری بیکار نمیشینه😂 هر بار یکی

ماشالله خیلی فعال عمل میکنن😂

چون بازیگرها وقت نداشتن بیان بازی کنن مجبور شدن بگن مردن

کاش یه وقت میساختن که اونام وقت داشتن

چون خیلی بی مزه شده بدون اونا