2737
2739
عنوان

مامانا میشه بیایین؟

46 بازدید | 7 پست

من فردا نوبت سزارین دارم و قرار بود بعد بیمارستان برم خونه مادرم بمونم. ولی الان هم پدرم سینه اش چرک کرده و هم مادرم سرما خفیف خورده. با اینوه هر دو واکسن انفولانزا زده ان. به نظرتون ممکنه بچه بگیره؟

مادرم بهم میگه حالش تا وقتی من مرخص بشم خوب میشه. و میگه برم همونجا. خونه خودم هم بخوام بیام باز اگر سرما داشته باشه نمیتونه بیاد. به نظرتون تنها یام خونه میتونم از پس کارها بر بیام؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

این رو هم اضافه کنم همسرم تا شنبه خونست. اما یکشنبه به بعد کامل درگیر کار میشه. 

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

نه سزارین سخته باید یکی پیشت باشه

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با مادرشوهرم تو یه ساختمونیم اما دوست ندارم اون بیاد. اگر بیاد و دخالت کنه دیگه بیرون نمیره. 

خواهرم هست ولی خودش دو تا بچه داره. نمیدونم چطور میشه

تادوسه روزدیگه انشالله خوب میشه سزارینی بیشتر از طبیعی به مراقبت نیاز داره سختته برو تا چند روز بعد ...

یعنی برم خونه مادرم؟بچه سرما نمیگیره؟

2738