2733
2739
عنوان

منو مامانم یه خواب همزمان دیدیم

97 بازدید | 12 پست

سریع میگم نظرتونو بگید ، 

سه سال پیش خوابه عجیبی دیدم و خیلی واقعی بود ، خواب دیدم یکی که اصلا نمیدونم چی بود (ادم یا جن یا ...) یه پارچه مشکی رو تمام بدنش بود و قدش بلند بود و وارد خونمون شد ، و داشت میومد تو اتاقهامون. صبح که بیدار شم خیلی ترسیده بودم ولی بخودم گفتم جدی نگیر و لابد خوابه پریشون بوده.

تا اینکه ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خیلی وحشت کردم ولی ب مامانم حرفی از خوابم نزدم چون نمیخاستم بیشتر بترسه، از اون موقع ب بعد زندگیمون نحس شد و  بابام و داداشم بیکار شدن ، مامانم ام اس گرفت ، ازدواج کردم ولی شوهرم بیکار شد و زندگیمون عوض شد و تو فقر بسر میبریم ، قبل اون قضیه زندگیمون عالی بود

2738
بارها خاستم ب مامانم بگم تا پیگیر شه شاید اون خاب معنی خاصی داشته که دوتامون هم همزمان دیدیم ولی هی ...

نه عزیزم بخاطر اون نیست مطمین باش، زندگی بالا و پایین داره من بچه بودم اون خواب و دیدم کلی ترسیده بودم ، دنبال دلیل علمی باش به خاطر بیماری مادرت با بیکاری نه خواب 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 
تعبیرشو پیگیری کردی ؟

نه اتفاقی نیفتاد الان ۲۰ سال میگذره تازه تو خوابم دیدم اون لباس مشکی ها مامانم و بردن تو اتاق، همش وحشت داشتم که اتفاقی واسش نیفته. نه عزیزم هیچی نشد 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 

خوابی که دونفر دیده باشن همزمان اون هم با لباس سیاه بخت واقبال تاریکی حاکمشون میشه باید زودتر اقدام میکردید الان هم اگر فکرمیکنید به اون خواب ربط داره بهتره پیش دعانویس ماهری برید وخوابتون رو توصیف کنید شخصی که بالباس سیاه به خانتان آمده لابد روی سرتون قرارگرفته و کارهاتون گره خورده است

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘