2733
2734
عنوان

منع بازداشت محکومین مهریه

124 بازدید | 12 پست

رئیس کمیسیون قضایی مجلس : اعضای کمیسیون کلیات طرحی را تصویب کردند که دستگیری و حبس محکومین مسائل مالی در مورد عدم پرداخت مهریه را ممنوع کرده است.

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      

هر دم از این باغ بری می‌رسد 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐 خا

مهریه ندن

زندان نرن

زن چن تا بسونن

😐

هر چی ام خواستن سر زن بلا بیارن

😑😑😑

عاقا ما هم شوهر ایرانی را تحریم میکنیم

و زین پس خواهان و خواستار ازدواج با پسرانی از مغرب زمین میباشیم

😐

نه_به_شوهر_بچه_ننه_ایرانی# 😑‍ ‍ ‍ ‍

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2731

من دو ساله عقدم چن شب پیش فهمیدم شوهرم بم خیانت کرده میخوام جدا شم اول باید مهریمووو بزارم اجرا بعد درخواست طلاق بدم یا بر عکس؟

ایــــی بی وفا یار با دلی غمداری من چه ها ک  کردی ..💔
2738
😐 خا مهریه ندن زندان نرن زن چن تا بسونن 😐 هر چی ام خواستن سر زن بلا بیارن 😑😑😑 عاقا ما ...

منم میگم پسرای ایرانی رو تحریم کنیم ....

یارو هر بلایی خواسته سر زنش آورده قانون رو گول میزنه با مدارک جعلی تهشم میگیه ایشون تمکین نمیکنه ....دادگاه هم خیلی زیبا و مجلسی زن رو مقصر میدونه

من دو ساله عقدم چن شب پیش فهمیدم شوهرم بم خیانت کرده میخوام جدا شم اول باید مهریمووو بزارم اجرا بعد ...

با وکیل صحبت کنید مشاوره هاشون خوبه

یهو بگن برده ایم تمام اینکارا چیه

هستیم و بودیم فقط یه لایه خوش آب و رنگ قبلا روش بود ولی الان دیگه اونم برداشتن اصل قضیه مشخص شده عیان