2737
2739

من و اونا بعد اینکه شدیدا دعوا کردیم نه من نه اونا الا باهم حرف نمیزنیم منکه از بیخ خونشون نمیرم فقط اونا میان بچمو میبینن و با شوهرم فقط حرف میزنن در این حد قهریم . جدیدا مادرشوهرم تو اینستا صفحه باز کرده عکس بچه موو همش میزاره قربون صدقه ش میره .میدونم الان همتون میریزین سرم که خب نوه شه به و چه؟ حق داره و فلان..... اما وقتی تو روی من به خودمو خونوادم توهین میکنه و بچه منو بچه خودش میدونه حالم بد میشه . این صفحه رم گذاشته که عمدی من ببینم و حرص بخورم خودم میدونم قصدش چیه.وای بچه ها نمیدونین یه جوری به این زن حساسیت پیدا کردم که هر وقت اسمی ازش میشنوم عکسی ازش میبینم در حد مرگ حالم بد میشه دست و پام یخ میزنه مخصوصا وقتی که قربون صدقه بچم میره و اونو بچه خودش خطاب میکنه . یه بار داشت به بچم یه چیزی میخوروند من گفتم به شوهرم که اون ضرر داره مادرشوهرم برگشتبهم گفت به تو ربطی نداره بچه خودمه هر چی دوست داشته باشم مدم به خوردش.منم محترمانه جواب دادم اما بازم اونروز دعوامون شد . الانم صفحه باز کرده هی عکس بچه منو میذاره و با اسم بچم زیرش توضیحات مینویسه 

هنرمندم خیلی مهربونم و عاطفی دوست داشتم سرنوشتم جور دیگه ای رقم میخورد با یه نفری که لیاقتمو داشت ازدواج میکردم.تا آخر عمرم فقط باید تو حسرت، زندگی کنم و بمیرم.خیلی سخته که فقط یکبار حق انتخاب داشته باشی خیلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

وا چی میشه خوب دوست نداشته باشه خوبه بچتو قاطی مسائل نکن تو خودت داری کار اشتباه ومیکنی هم اونارو حساس میکنی هم خودت اذیت میشی بذار بچت خوش باشه دعوای شما هیچ ربطی به این قضیه نداره

روز99/9/9بهترین اتفاق زندگیم رخ داد.💘☝😍😍

تو يكاري كن ك نميبيني تو حرص اونو دربيار خودت حرص نخور ديوونه

من انقدر حرص خوردم چيشد ب كجا رسيدم

اسمم كبري نيييييس😅اينجا مثل كارنامه اعماله هرچي مينويسي پاك نميشه😅

من بنظرم حق نداره حتی ببینه

به درک مادربزرگشه

کسایی که این حرفارومیزنن نمیدونم نوه اشه وفلان به خودشون یه حرفی بزنن ازوسط دونصف میکنن

منکه حتی نمیزارم عکسشم ببینن

کسی که ظلم درحق عروس میکنه لیاقت دیدنشونم نداره

بنظرم نزارتا دوفرسخی بچتم بیاد

بچه تووباباشه نه اونا اوناچیکارن

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

اسنا خودشون مگه بچه نداشتن الان میخوان عقده هاشونو سر بچه های بقیه خالی کنن؟

خب نوته ک باشه!

خودش مادر داره

بچم بچم چیه!

خودت یکی بزا اگه راست میگی

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

الان میفهمم هیچ کس هیچ خری ارزش نداره خودتو عصبی کنی و ناراحت شی. وقتی میدونی یه مریض میخواد با اعصابت بازی کنه و حساست کنه توجه نکن. اینجور ادما نمیفهمن با کارای مسخرشون زندگی بچشون رو خراب میکنن

2706