2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دکتر به من گفت تا هفته 32 راحت میچرخه

بعدش غیر ممکن نیست اما سخت میشه

ولی دختر من تو 34 هفته چرخید. خودمم متوجه چرخیدنش شدم

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
دیشب یکی از بچه ها میگفت تا ۳۴  میگفت بعد ۳۴ هر طور بمونه همونطور هست تا اخرش

نه عزیزم تا همون لحظه آخر هم امکان چرخیدن هست

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
پس دکترا اون لحظه ک میخوان زایمان کنن از کجا میفهمن نی نی چطوریه؟سونو ک نمیفرستن 

از روی شکم معاینه می کنن می فهمن

ماماها اینقد تجذپربه دارن راحت تشخیص میدن

2738
جدی ؟ اخرین سونو رو چند هفته باید رفت راستی ؟

معمولا آخرین سونو هفته 32 هست ولی به خیلی چیزا بستگی داره

مثلا من تو بارداری اول سونوی 32 هفته فهمیدم بند ناف 2 دور دور گردن پسرمه

از اون هفته تا پایان 40 هفته که زایمان کردم مرتب هر هفته سونو بیوفیزیکال می رفتم

سر این یکی هم آخرین سونو رو هفته 34 رفتم، اما چون مشکوک به سوراخ بودن کیسه آب بودم هفته 37 دوباره رفتم. الانم هفته 39 ام شاید مجبور باشم یبار دیگه برم

معمولا آخرین سونو هفته 32 هست ولی به خیلی چیزا بستگی داره مثلا من تو بارداری اول سونوی 32 هفته فهمی ...

سالم باشه بچت عزیزم 

میگم چرا بند ناف پیچیده بود دور گردن پسرت ؟دلیلیش چیه؟

ببخشید انقد سوال میکنم

پسر نازم عاشقتم  
سالم باشه بچت عزیزم  میگم چرا بند ناف پیچیده بود دور گردن پسرت ؟دلیلیش چیه؟ ببخشید انقد سوال ...

ببین من فکر می کنم علت اصلیش پرتحرکی بچه باشه

بچه های من کلا خیلی خیلی تو شکم وول میخورن

الان دخترم هم همینطوره. سونوی 34 هفته به دکتر گفتم اگه بند ناف دور جاییش پیچیده لطفا بهم نگید. چون جز استرس کشیدن هیچ کاری ازم ساخته نیست