2733
2734

بابا منظورم عذاب وجدانم بود تاپيك زدم هيييي

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوست دارم شروع كنم اما نميتونم

شروع کن حتی اگر شده برای یبار کم کم بیشتر میشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

کافیه چهل روز مداومت کنی عزیزم 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738

این کشش منفی همون شیطانه یه اعوذوبالله بگو کشش مثبته میاد

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
دوست دارم شروع كنم اما نميتونم

عزیزم منم مث شما بودم دوروز میخوندم ول میکردم

چون نمیفهیدم نماز خوندن یعنی چی

سخنرانی های پناهیان رو کوش کردم که میگف باید از خدا بخای عشق نماز و بنذازه وجودت باید عاشق نماز و خدا باشی که بتونی نماز بخونی 

من از خدا خواستم التماسش کردم کمکم کنه یع مدت طول کشسد ولی الان یه مدتیه نمازمو سر وقت میخونم نمیتونم رهاش کنم همش منتظرم وقت اذان بشه نمازموم بخونم شروع کن معنی های قران رو بخون 

من کتاب داستان های قرانی هم دارم میخونم  رو خیلی تاثیر گذاشته 

شما هم امتحان کن از خدا کمک بخواه  خدا خودش کمک میکنه

الهم صلی علی محمد وال محمد
عزیزم منم مث شما بودم دوروز میخوندم ول میکردم چون نمیفهیدم نماز خوندن یعنی چی سخنرانی های پناهیان ...

چشم عزيزم

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
2706