2733
2739

بچه ها من از سر تنبلی یه کلاس ۸ صبحو ۵ تا غیبت دارم چی بگم به استاد حذفم نکنه که دروغم نشه🤕

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین

عمومیه؟ 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو استاد من میرم سرکار درسم میخونم دلم میخاد یروز بیجایی برسم

تو رو خدا نندازم😁

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
2731
عمومیه؟ 

نه اختصاصیه

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
2738
نه اختصاصیه

فک نکنم حذفت کنه 

البته بستگی به استادت داره

لامصب این کلاسای 8 صبح رو همه میفمن آدم از سر تنبلی نمیره 

هیچی هم نمیشه درست کرد براش

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
بگو استاد من میرم سرکار درسم میخونم دلم میخاد یروز بیجایی برسم تو رو خدا نندازم😁

قیافه گربه شرکم دربیارم دیگه اصلا ۲۰ میده بهم😁

فک نکنم حذفت کنه  البته بستگی به استادت داره لامصب این کلاسای 8 صبح رو همه میفمن آدم از سر تن ...

امروز به بچه ها گفت حذفه🤤اره مخصوصا تو این سرما انگار چسبوندنم به تخت

امروز به بچه ها گفت حذفه🤤اره مخصوصا تو این سرما انگار چسبوندنم به تخت

برو باهاش صحبت کن

بگو قول میدم تا آخرش دیگه غیبت نکنم

حذفم نکنید. اصرار کن بهش

اصلا دروغی نگو که بدتر کفری میشه

قیافه گربه شرکم دربیارم دیگه اصلا ۲۰ میده بهم😁

😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣اره خلاصه یجور بگو همینجوری بزنه تو سرش ک چه دانشجوی دور از جونت بدبختی هستی

منم میخاستم از رییسم مرخصی بگیرم اینکارو میکردم ولی بعد یمدت دگ لُس شد 🙁

حالا کلا یساعت زودتر بیدار میشم ک سرحال برم 

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
2706