2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره 😂😂😂 تازه داشت غذا هم گرم میکرد برای خودش😂😂

🤣🤣🤣🤣قشنگ بهش فشار وارد شده😂😂😂

خدایی اگه من مرد بودم عمرا نمیزاشتم زنم بخابه ،کلی پول ارایشگاه و لباس بدی بعد بگیره بخابه😂😂😂😂

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
2728
🤣🤣🤣🤣قشنگ بهش فشار وارد شده😂😂😂 خدایی اگه من مرد بودم عمرا نمیزاشتم زنم بخابه ،کلی پول ارایشگا ...

😂😂😂تازه فردا شبشم رفتم خونه مامانم خوابیدم 😂😂چون خونه خودم حاضر نبود گفتم‌خونه مادرشوهر راحت نیستم بخوابم 

فامیلامونم بودن رفتم خونه بابام😂😂😂

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
آخه میگفت اگه خودم باز نمیکردم یه هفته میموند آخه ما فردای پاتختی رفتیم چهارشب مشهد داداششم کوچیک بو ...

با اون همه خواب...کی فرصت کردی کارای پاتختی انجام بدی؟!😂😂😂😂

2740

من اصلا نخوابیدم جالبه شب قبلشم تا ساعت سه داشتم می‌رقصیدم چون حنابندون داشتیم. 

روز عروسی همش سرپا بودم و خیلی پر انرژی

شب عروسی هم هی وسط بودم. کلا خیلی انرژی داشتم. هیچی هم نخورده بودمااا ولی کلا خوب و اوکی بودم. 

شبم رفتیم خونه خودمون تازه شوهرم خوراکی آورد خوردیم 

لباس عوض کردیم

موهامو باز کردیم 

دوش گرفتیم 

دیگ 6 اینا بود خوابیدیم 

با اون همه خواب...کی فرصت کردی کارای پاتختی انجام بدی؟!😂😂😂😂

من خونم حاضر نبود سه ماه بعد عروسیم رفتن خونم بعد عروسیمم خونه بابام میموندم

عموی شوهرم داشت ساختمونو میساخت هی گفت تا عروسی آماده میشه که نشد هیچ سه ماه بعدش حاضر شد😂😂😂

البته بعد ماه عسل دوتایی خونه مامانم میموندیم

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

من 😁😁😁

چون عروس ی شهر  دیگه بودم از دم خونه بابام خوا بیدم وقتی چشامو باز کردم دم خونه خودمون بودیم 😂😂😂

شوهرم گفت ینی تموم فانتزیامو نابود کردی ....چقد واسه وقتی ک تنها شدیم تو راه نقشه کشیده بودم😒😒😒