2737
2739

خانمابه شما هم هر روز میگن پول بیارین واسه این کار و اون کار؟ یه روز میگن جشن داریم فلان بدین یه روز میگن کتابا گرون شده 200بدید یه روز میگن اردو داریم یه روز میگن عکس آتلیه ای میخوایم بگیریم پاییز و یلدا وفلان و فلان یه روز میگن لباس ژیمناستیک اینا همه واسه همین دوماهه فقط به غیر از شهریه اش.   تازه گفتن اخر سال هم اگه موافق باشن تالار بگیریم هرکس خواست بیاد حدود 200،250بده یه پدر و مادر و بچه هر کدوم جدا. بابا چه خبره توی این گرونی. شما ها هم شرایطتون این جوریه؟ تازه مهدشون هم زیر نظر اموزش و پرورشه

نباشی ، نمی تونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه پسر خواهر شوهرمم میره پیش دبستانی این همه خرج تراشی نمیکنن به خدا

نه عزیزم تازه هر جشنی هست بنده خداها خودشون خرج میکنن غیر از ی بار بیمه ۱۵دادم ی چندتا عکسم بود ک کلا ۷تومن شد

اوهههه چ خبره من خودم مربی پیش دبستانی هستم واسه روز جهانی کودک یه اردو بردیمشون نفری دوهزارتومن جم ...

ما یه شهربازی که سه وسیله سووار شدن نفری 20گرفتن. شهریه هم ماهی 250داریم میدیم به خدا. تازه میگن جشن یلدا هم در پیشه

نباشی ، نمی تونم
2738

بله عزیزم همینه! تازه پسر من امسال کلاس اوله و برای هر الفبا که یاد میگیرن یه جشن تولد میگیرن! و میگن مثلا برای آ ، آش بیارین! برای  اَ ، انار بیارین! روز دانش آموز یه مامانی کیک پخته و برده! خلاصه نوبت منم میشه که یه چیزی درست کنم بفرستم. البته اینا جدا از اون برنامه هایی هست که شما گفتین!

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
بله عزیزم همینه! تازه پسر من امسال کلاس اوله و برای هر الفبا که یاد میگیرن یه جشن تولد میگیرن! و میگ ...

خدایی ولی این باحاله بعدم هرکس کل حروف اسمش یادگرفته باشن باید واسه بقبه شکلات بیاره جشن میگیرن براش 

نه عزیزم تازه هر جشنی هست بنده خداها خودشون خرج میکنن غیر از ی بار بیمه ۱۵دادم ی چندتا عکسم بود ک کل ...

به ما گفتن 4تا عکس اتلیه ای هر کدوم 20تومن. اخه چه خبره. اخه عکساشونم عکس نیست. تازه الان ما خودمون دوربین داریم تو این زمونه همه هم صد تا عکس اتلیه ای دارن. زوره والا

نباشی ، نمی تونم
2706