2733
2739
عنوان

وقتی میرین خونه مادرشوهر چه طور استقبال میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2932 بازدید | 199 پست
چه سوالی . باعث شد دقت کنم 😀 من مادر شوهرم دستش بند نباشه حتما میاد استقبال دستشم بند باشه من میرم ...

نه مشکل بزرگی که نیست اما من کلا هر 2 هفته به شب میرم میمونم اونجا 

وقتی ام میرم کار  خیل واجی نداره میتونه بیاد استقبال 

ولی اگر من همین برخوردو داشته باشم بهمیگه زنت خوشش نمیاد بیام خونتون

جدی؟ بعد شوهرت مامان تو رو چی صدا میزنه؟ بچه ها شوهرای شماهم دقت میکنن ببینن روابطتون با مادر ...

اون اصلا صدا نمیزنه زیاد. ولی بهش گفتم تو هم همینجوری صدا کن! قرار شده اونم اسم مامانم رو بگه با خانم. چون من بهش گفتم به هیچ وجه به مادرش نمیگم مامان. چون حتی در حد مادرشوهر هم نیست برای من چه برسه مامان. البته مامان من از مامان خودش براش مامان تره! ولی چیکار کنیم دیگه. نمیشه کاریش کرد. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بقول دوستمون حتما بخوای صداش بزنی میری میزنی به دستش😂😂😂😂😂 من بش میگفتم مامان😁 موندم موقعی ک ...

مستقیم حرفمو میزنم 

بگو حاج خانم

مادرشوهرمن از من خوشش نمیاد چون عروسی گرفتم فیلمبردار آوردم میگفت واسه پسر بزرگم عروسی گرفتم تو دیگه نگیر گفتم مگه من بیوه هستم بدون سرو صدا برم سر زندگیم  همشم با پول شوهرم ی هزاریم ندادن بخدا تازه باورت میشه زایمان کردم بعد ده روز به اصرار شوهرم که جلو خانواده زنم زشته اومد دیدن بچم چون دختر بود تو بارداریم همش زنگ میزد بچه چیه سر نماز دعا میکنم پسر بشه گناه داری جهاز ندی  دختر شد دیگه زنگم تعطیل شد

ولی برا جاریم از هولش گوشیشم جا گذاشته بود رفته بود بیمارستان تازه اون بچه دوم پسرش بود شوهرمن بچه اول خیلی ذوق داشت 

لیاقت مادربودن نداره  حتی شوهرمم اونقدرا دوست نداره چون شوهرم منو دوست داره هیچ جای  زندگی دستشو نمیگیرن از سرشم میزنن پیشرفت نکنه

خدایا شکرت 🙃
2731
مادرشوهر منم همینطوره. حتی بدتر! عید رفتیم خونه ش من با یه عالمه وسیله اومدم تو، با اینکه میدونست او ...

من تازه نامزد کرده بودم با شوهرم 2 سه بار مسافرت رفیتم تو جاده مامان بابای من چند باری زنگ میزدن میپرسیدن کجاین به سلامت رسیدین 

مادرشوهر من کلا از این اخلا نداره تازه میگه رسیدین خودتون زنگ بزنین بکگین رسیدکم ابله دیگههههه

مستقیم حرفمو میزنم  بگو حاج خانم مادرشوهرمن از من خوشش نمیاد چون عروسی گرفتم فیلمبردار آوردم ...

اخی عجب ادمیه.بگو باز خوبه خودت اومدی خواستگاری و ...خدایی نمیدونم چرا اینجورن.باز خوبه دیگه شوهرت میفهمه که چه جونورایی هستن 😏😏

اگر من بگمش حاج خانوم که خودش همونجا پرپر میکنه😂😂😂😂😂😂😂😂

مستقیم حرفمو میزنم  بگو حاج خانم مادرشوهرمن از من خوشش نمیاد چون عروسی گرفتم فیلمبردار آوردم ...

منم همیشه میترسم مادرشوهرم نیاد ابروم بره! 😑 یا بیاد جلوی خانواده و فامیلام رفتارهای قزمیتش رو تکرار کنه و بازم آبروم بره! مادر شوهر من واقعا اخلاقش بده! 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
2740
عزیزم چه ربطی به بی سوادی داره بیشعور بودن آدما؟؟؟؟؟    

خوب تو ب گو من  چی بگمممم دلم خنک شه میگم  از پشت کوه اومده میبینم بخدا مادر شوهر دوستم ماله یه روستاس مثله ماه میمونه بچشو میگیره و...

بیشعور بودن که از صفاته ثابتشه

بیمارن بنده خداها مادرشوهر منم همینطور ولی من نمیرم تا وقتی خودش بیاد..الانم ک باهاش قهرم کلا بره گم ...

به زمین گرم بخوره ایشالا مادرشوهرمممممممممممممممممممممم 

من تازه نامزد کرده بودم با شوهرم 2 سه بار مسافرت رفیتم تو جاده مامان بابای من چند باری زنگ میزدن میپ ...

😂 مادرشوهر من زورش میومد زنگ نمیزد😂 چون با مامانم اینارفتیم..اصلااا زنگ نزد.موقعی ک رسیدیم شوهرم  زنگ زد گفت رسیدیم😐 من هیچ نگفتم.

تودلم گفتم اره یبار کم نیاری😂

خاب پس مشکلی نیست بگو ادامه بده تا تو رختخاب 

دیگه برات برم .... میشه یه کتاب. خوب میدونی من باید بخاطر بخت بلندم از خیلیا تشکر کنم،؛

از دوستان شنگولم، مسئولین محترم که راهو باز کردن ، اداره برق بالا، اپراتورهای همراه اول و ایرانسل، موسسه کنکور برندگان فردا، مشاوره ازدواج خوشبخت بشو ، کتاب های موفقیت ثدرثد طزمینی کلید شوهر خوب در سه جلد، کلاس های استاد فنا زاده درباره عشق ابدی مادر شوهر و ...

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...