2733
2734

زن و شوهري اونجا بودن واقعا ديدمشون لذت بردم از اين همه عشق بينشون خانم ٣٥سالش بود عمل ساده كرده بود نميدونيد شوهرش دورش چيكار ميكرد همش رو سرش بود ميگفتن اين همه مدت همش اينجوري بوده خانمه خواست بره.با اينمه خيلي وقت بود از ازدواجشون  گذشته بود مرده هم به شدت پولدار 

حالا من ميرم عمل شوهرم اصلا اينكارارو نميكنه نه دستمو ميگيره نوازش كنه نه هيچي واقعا اين چه شانسيه

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم شاید اون آقا قبلش یه گندی زده بود که اینطوری بود   چون از مرد جماعت این رفتارا بعیده

اما خانومه هم قربون صدقه شوهرش ميرفت همش ميگفت نكن اذيت ميشي هركار مرده انجام ميداد تشكر ميكرد

پدرمادر منم باعشق ازدواج کردن بابام ینی مامانم طوریش بشه گریش میگیره خیلیم خشک و جدیه ولی پیش مامانم عین بچس گاهی بچگونه حرف میزنه بااون سنش یه سر درد میگیره هی پروانه دورش میچرخه برعکس شوهرم سرکوفت میزنه میگه حقته میخاستی مواظب خودت باشی و..😐😂

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

عشقشون پایدار😍

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
2738
یکم عجیبه   معمولا مردایی که خطا کارن به زناشون خیلی میرسن و طرفدارشونن   ما داریم ای ...

چي بگم والا انقدر بد ديديم كه ديگه اين چيزارو ببينيم برامون مشكوكه چقدر دلم براي همجنساي خودم ميسوزه

اما خانومه هم قربون صدقه شوهرش ميرفت همش ميگفت نكن اذيت ميشي هركار مرده انجام ميداد تشكر ميكرد

چمیدونم والا ما که از این شانسا نداشتیم من اگه یه هفته از درد بیفتم فوقش با عصبانیت بگه میخوای غذا از بیرون بگیرم ته خوبیش همینه  

2706