2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دقیقاااا من مادرشوهرم هییی میگه من اندازت بودم انقدر کار میکردم و تشویقم میکردن ذوق میکردم هی چقدر ساده بودم😅منم هی میگم مامان همه اینطورین واقعا باز خوبه برا پسرت غذا درست میکنم دوستام همیشه میگن ازبیرون سفارش میدیم 

2738

بیشترش بخاطر اینه ک سگ دو میزنیم بازم نمیتونیم اون چیزی ک میخوایم رو بخریم و هر روز هدفامون دست نیافتنی تر میشن

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤

دقیقا

بی انگیزه و بی رمق!!!!

من خودم یکی از اونا ... یه جوون 29 ساله با مدرک ارشد با ظاهر خوب و شغل خوب اما هییییییچ امیدی به اینده ندارم و هی میگم وااای کی میشه 5شنبه بشینم خونه استراحت کنم؟؟

یه حقوق بخور نمیر بدون هیچ تفریحی

حساب کردم روزی 2 ساعت و نیم توی ترافیکم فقط!!!

بیشترش بخاطر اینه ک سگ دو میزنیم بازم نمیتونیم اون چیزی ک میخوایم رو بخریم و هر روز هدفامون دست نیاف ...

دقیقااااااااااااا

یه پراید داغون دوزاری تا پارسال 20 شد یهو شد 40!!!! منه کارمند با حقوق 2 تومن چندسال کار کنم یه پراید بخرم؟

2706