2733
2739
عنوان

تقریباسه ماهه که زایمان کردم

225 بازدید | 20 پست

زایمان خیلی بدیم داشتم بیمارستانمم اصلاخوب نبودشوهرمم اصلاخوب نبودمثلاسه روزبودزایمان کرده بودم رفت خونه مامانش که باشوهرخواهراش بره بیرون فامیلاشونم اونجابودن وقتی فهمیدم بهش گفتم چرارفتی دوتامحکم زدتوگوشم بالگدهلم دادکه به توربطی نداره😭😢خیلی دلم شکست توسه چهارروزگی بودم منم رفدم توحموم میخاسم خودموبکشم دست خودم نبوددلموخیلی شکست بخاطردخترم پشیمون شدم اینم بگم من ازخانوادم خیلی دورم فقط من اینجامومادرشوهروخواهرشوهرایناکه خیلیم باهام بدن ،،بخاطراینکه راهم دوره اندفعه رفتم خونه مامانم دوهفته وایسادم الان اومدم دیشب رفتیم خونه مادرشوهرم اینا انقدباهام سردبودن خودشوهرم اصن ی جوریه حالابگذریم دوس دارم شوهرم سمت خودم باشه خودم ازین افسردگی دربیام دلم خیلی شکسته خیلی ناامیدم دلم به هیچی خوش نیس 😢😢😭😭😭☹

بسه تمومش کن 😣😔😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

چی بگم والا

من اگه یه شوهر اینجوری داشته باشم صدسال نمیخوام طرفم باشه. خیلی درکش پایینه که با زن تازه فارغ شده اینجوری رفتار میکنه . 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 
نمیدونم چجوری 

ببین مثلا شوهرت از  سرکار اومد بچه رو بردار برو استقبال با لحن بچه گونه بگو سلام باباجونم خوش اومدی 

شوهرت رفت حموم حوله رو براش گرم کن رو شوفاژ یا بخاری ببر براش 

غذای مورد علاقه شو پختی براش تزیین هم بکن 

ببین کیک دسر یا شیرینی چی دوس داره براش بپز 

براش انار دون کن تو کاسه خوشگل ببر براش 

لیست خرید فرستادنی براش لیست خالی نده عشقم عزیزم لظفا بوس اینا باشه

کارای کوچولو موچولو دیگه

یه مدت کل کل نکن 

بزار رام بشه بهد خودتم دیگه کاراتو کمتر کن وظیفه ت نشه

ببین مثلا شوهرت از  سرکار اومد بچه رو بردار برو استقبال با لحن بچه گونه بگو سلام باباجونم خوش ا ...

باشه عزیزم ممنون ازت وقتایی که سرکارنمیره دوس نداره توخونه بشینه چیکارکنم همش بامنودخترش باشه

بسه تمومش کن 😣😔😭