2737
2739
عنوان

اگه عروست دلش نخاد..چیکار میکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه مهربونی دختررر. عروس گفته نیااااا نمیخوامت

خو نمیرم ولی من مادرم وظیفمه دعوتش کنم خواست بیاد نخواست نیاد 

نیومد دگ ب پسرم میگم بیاد

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
🙄اگه کلن نخاد ببینتت .ینی ته بری خونش نه بیاد خونت

خب اونوقت نمیرم ، البته دعوتشم نمیکنم، خودش هر وقت خواست بیاد

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
کدوم آدم سالمی بدون دلیل همچین کاری میکنه آخه؟

آدم سالم زیاد دیدم تو همین سایت .اونم بی دلیل بهانه الکی جور کردن که مادر شوهرم اله بله 

واقعن حرفاشون انگار مال یه بچه دو سالس 

2738

وسایلمو جمع میکنم کلا میرم می مونم خونشون ببینم کی به غلط کردن میوفته😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

والا ۳۰سال زحمت نکشیدم که وزه خانوم بیاد دوروزه همه چیو صاحاب شه😠

این داستان مادرشوهر بی اعصاب😂😂😂

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 

اول نگاه میکنم به خودم که چیکار کردم ،که عروسم همچین حرفی زده ،چون آدم با غریبه ها رفت وآمد میکنه،من تو این موارد احساس میکنم سختگیری فضولی های بی جای ما درشوهر،ویا زود رنجی زیادی عروس باعث این مسایل میشه،من خودم یه مورد با چشم خودم دیدم،که سر همین مسیله که عروس گفت به پسره با خانواده مامانت رفت وآمد نکنیم از هم جدا شدن،مادر شوهره وسواسی بود

من و مادرشوهرم از هم دوریم حدود ۶ ساعت راهه

خیلی دیر به دیر میاد، یه تعطیلی میشه، میگم پاشین بیاین، میگه بیایم واسه ۴ روز؟

بیایم واسه ۳ روز؟😳😳😳😳😳😳😳

بعد خودش میشینه تو مردم میگه ، باورتون میشه دو ساله خونه پسرم نرفتم؟همش اونا میان....خب لامروت، من چقددددددرررررر میگم بیاین و نمیای

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
😂😂 ای خدا .میگم عروس میخاد تا ابد نبینتت 

گفتم دیگه😤

اول نگاه میکنم به خودم که چیکار کردم ،که عروسم همچین حرفی زده ،چون آدم با غریبه ها رفت وآمد میکنه،من ...

آرع مادر شوهر اینجوری هم هست .ولی آدم باید عقل خودشو ب کار بندازه وقتی با کسی ازدواج میکنه یه نگاه هم ب خانوادش بندازع ببینه اون چیزی هست که میخواد

..وقتی هم همچین موردی پیش میاد که مادر شوهر یکم تنده یا دخالت میکنه .باید با صبوری و سیاست کاری کنی 

که متوجه اشتباهش بشه ..نه اینکه قهر کنی بری بگی چون مادرت اله بله من میخام جدا بشم ..