2733
2739
عنوان

اگه عروست دلش نخاد..چیکار میکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 40 پست
ولله ..همینه 

والا اصلا چه معنی میده اون بگه نیاد منم بگم اوکی😂😂😂😂😂😂😂😂😂مادرشوعرماوکی😂😂😂😂😂😂😂😂😂مادرشوعرم مادر شوهرای قدیم😂😂😂😂عروس میفهمید مادرشوهرداره میاد دنبال سوراخ موش میگشت😂😂😂😂😂😂همش تقصیرامریکاست😶

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 

به پسرم میگم باسه ولی خونه مادرشم نباید بره . اگر پسرم به حرفم‌باشه و دلش بخواد بیاد و زنش نذاره‌ اینو میگم که زنش بفهمه چه گوهی داره میخوره.ولی اگه پسرم  هم‌پشت زنش باشه کلا ول میکنم میگم گمشید. ما از این موارد داریم 

دخترم همه زندگیمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آدم سالم زیاد دیدم تو همین سایت .اونم بی دلیل بهانه الکی جور کردن که مادر شوهرم اله بله  واقعن ...

خب اگه واقعا بی‌دلیل باشه و از جانب پسرمم مخالفتی نبینم اون پسر رو از لیست وراثم حذف میکنم. به این‌صورت که اگه بازم بچه داشته باشم اموالم رو به نامشون میزنم ولی وکالت رو جوری تنظیم میکنم که تا زنده‌ام خودم اختیار‌دار اموال باشم. اگرم تک فرزنده این تحفه پسر که وقف دستشویی عمومی میکنم ثروتم رو. تا ملت ب.ش.ا.ش.ن هم به پول و لقمه‌ای که همچین بچه‌ای ازش پرورش یافته. هم به چشم طمعکار اون پسر و عروس

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
2728

من باشم اگه واقعا بی گناه باشم و از عمد عروسم این کارو بکنه 

قطعا کاری میکنم که پسرم طلاقش بده

چون کسی که کسی رو دوست داره امکان نداره که خانواده خوبشم دوست نداشته باشه

ولی اگه خودم مقصر باشم هیچی

استاتر حالا بحث مادر شوهر عروس بیخیال تو هر جملت چند تا غلط املایی داری ها شاید واسه همین بعدا عروست ...

😀😀خدایا شکرت مردم ما با سوادن 🤣🤣 

خوشم از کتابی نمیاد 😁😁 ولی تو فک کن من بیثوادم 😆😆

2740
نه من واسه عروست میگم ناراحت میشه یوقت منکه ناراحت نشدم 

😁😁 حالا بزار شوهرم ..اونی که دوسش دارم .محمده .

میگم شوهر چون انرژی مثبت بدم ..😂😂 

بزار محمد بیاد عقد کنیم تا بعدش 😆😆