2737
2739

یا معلم بودم میرفتم سرکلاس یا خلبان بودم الان باید نیرفتم کشور دیگه ای. یا حتی معلم ورزش بودم سرمشق بچه ای و الگوی کسی . کاش حداقل یه روحانی بودم پشت سرم نماز میخواندن اصلا کاش هر کاره ای بودم یه منشی فروشنده ای چیزی. ولی اینجوری بیکارو الافو بدرد نخور تو یه روستا رویه کوها و مردم بی فرهنگ زندگی نمیکردم که حتی بیرون امدن زن جوان براشون معنای بدی داشته باشه😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداييش حوصله داشتي الان بري اتاق عمل؟ من معلمم در مرخصي بسر ميبرم 

خيلي هم خرسندم كه نميخام برم سر كلاس

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
2728

فرار کن خواهر

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2738

خوشا بحالت ..ای روستایی..چه شادوخرم...چه باصفایی..در شهرما نیست..جز دودوماشین...دلم گرفته ...از آن و از این 😁 بیخیال بابا..حالا اون دکترو مهندسها هم همچین تحفه ای نیستن.همیشه عصبی و بداخلاق 😒

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2706