2733
2734

از دیشب تاحالا خابم نبرده متنفرم از مادرشوهرم اومده دیشب تاحالا اینجا شوهرمم گف تو پزیرایی بخابیم همه یعنی خودمو و خودش هم تو پزیرایی میخابیم .من ک خابم نمیبره شبا۳۶ هفته ام .انقد بخاری رو زیاد کرده وحشت کردم نمیتونم نفس بکشم شبها هم دوس دارم بدون لباس بخابم نشد بخابم دیشب یعنی دارم ب جنون میرسم.الانم بیدار شده هی راه میره فضولی میکنه

واسه چی اومده خب... تو نمیخابیدی میگفتی من جز تو اتاقم جایی دیگه خابم نمیره😐 ... شاید بره حرص نخور برا خودت خوب نیس

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تحمل کن..برا یه عمر که نمیمونه عزیزم.یه لحظه فکر کن مادر خودته باهاش با ارامش رفتار کن تا خودت به ارامش برسی

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2738

خب با شوهرت میرفتی اتاق خودت میخوابیدی

اونم سالن میخوابید نمیدزدنش ک همه ی جا خوابیدید

یکم غر بزن‌ بره خونش😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
تحملت خیلی کمه سالمنداعمرشون روبه تموم شدنه اکسیرجوانیکه نخورده 

عزیزم شماواقعاطب سنتی بلدین

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
2706