2733
2734
کاربر گرامی چون تاپیکتون به انحراف کشیده شد یعنی  صحبت از ازدواج سفید و... بسته شد ضمن اینکه کل ...

مورد دار نباشه صلوات ...

🙏💜❤💙

●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
چند سالش بوده ، این با این کارش ابرو خواهراش هم تا قیام قیامت برده

خواهراش داشتن دق میکردن نه بهشون گفتم موضوع و باز نکنین خودتون سه تا میدونید کافیه ولی امروز من نبودم اومده بودن مطب موضوع سیر تا پیاز واسه منشی گفتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اصلا اینطور نبوده ولی خوب میگم روستایی بود و به شدت ساااااااده 

یه خورده هم تقصیر مادرش بوده ، مادرش باید بهش میفهمونده که اینجور روابط ممکنه باعث بارداری بشه ، من خودم تا ۲۶ اصلا هیچی نمی‌دونستم ، حتی در مورد اندام جنسیم هم هیچی نمی‌دونستم فقط همیشه مادرم بهم می‌گفت حرف زدن با پسر و مرد غریبه خوب نیست فقط در همین حد اطلاع داشتم

2731
یه خورده هم تقصیر مادرش بوده ، مادرش باید بهش میفهمونده که اینجور روابط ممکنه باعث بارداری بشه ، من ...

اره خوب متاسفانه تو ایران هنوز جا نیفتاده مطمینم این دختره حتی نمیدونسته احتمال بارداری هست مگه میشه تو رابطه داشته باشی هفت ماه پریود نشی بعد همش بگی کیست دارم

یه خورده هم تقصیر مادرش بوده ، مادرش باید بهش میفهمونده که اینجور روابط ممکنه باعث بارداری بشه ، من ...

آره درسته دختر باید زرنگ و آگاه باشه. یکمم ترسو از این دخترا که دلو جرات دارن مثل پسرا هستن قلدرن و نمیترسن اینقد بدم میاد همیشه باید یه ترسی تو دلشون باشه که نرن دنبال ماجراجویی و این چیزا مخصوصا دخترای نوجون و دبیرستانی نقش مادر خیلی مهمه

ما آبادانیا   
میگف که با خانوادش زندگی نمیکنه حتما نداره دیگه.پناه بر خدا

اره میگف ۱۰ ساله باهمیم ینی از ۱۶ سالگی😑

بیا تایپک بعلی بخند 

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
اره خوب متاسفانه تو ایران هنوز جا نیفتاده مطمینم این دختره حتی نمیدونسته احتمال بارداری هست مگه میشه ...

یعنی ویار تکون جنین بزرگ و سفت شدن شکم این چیزا رو اصلا نمیدونسته ؟؟ اطرافیانش خواهراش متوجه تغییراتش نشدن

ما آبادانیا   
اره میگف ۱۰ ساله باهمیم ینی از ۱۶ سالگی😑 بیا تایپک بعلی بخند 

می‌دونی اینایی که اینجوری هستن چون دیگه ده ساله یه کار خلاف عرف جامعه رو داره انجام میده اصلا انقدر توش غرق میشن دیگه زشت بودن و بد بودنش و از نظر ادمای دیگه جامعه نمیفهمن. یه چیز عادی میشه براشون

می‌دونی اینایی که اینجوری هستن چون دیگه ده ساله یه کار خلاف عرف جامعه رو داره انجام میده اصلا انقدر ...

دروغ میگف مارو ساده گیراورده بود

۱۰ سال بی صاحاب باشی حامله شی؟ الکی گف

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
2706