2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاربر گرامی چون تاپیکتون به انحراف کشیده شد یعنی  صحبت از ازدواج سفید و... بسته شد ضمن اینکه کل ...

عزیزم چطوری لینک  تاپیکم رو کپی کنم؟؟؟میخام چنتا از تاپیکامو پاک کنم ولی بلد نیستم

2731
کاربر گرامی چون تاپیکتون به انحراف کشیده شد یعنی  صحبت از ازدواج سفید و... بسته شد ضمن اینکه کل ...

خوب مگه اگاه سازی کار غلطیه؟؟؟این خانم بهش تجاوز شده کسی حمایت نکرده

هفت ماه پریود نشده پیگیری نکرده اینقدر این چیزا رو تابود کردیم که تو قرن بیست و یکم هنوزم شاهد همچین داستانایی هستیم

عزیزم چطوری لینک  تاپیکم رو کپی کنم؟؟؟میخام چنتا از تاپیکامو پاک کنم ولی بلد نیستم

سلام عزیزم 

لینک هر تاپیک بالای مرورگرتون هست 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1406181/یعنی-یکی-نیست-بمن-یاد-بده-چجور-لینک-تاپیک-بزارم

ببین قبل تو یکی تاپیک زده بود که با دوست پسرش زندگی میکنه و جنین سقط کرده ترکید دیگه نینی یار حساس ش ...

دیدی کثافتو؟ ذوق میکرد بدبخت بهش گفتم چرا حامله شدی گفت مشکلی داره؟؟؟😐

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
2740
هیچی دیگه خبر ندارم ولی هیچ پزشکی الان بچه رو سقط نمیکنه این دیگه واقعا قتل عمده ولی جالب اینجاست که ...

😳😳😳😳پس بچه رو میخواستن چکار کنن؟؟   بعدا کسی نمیفهمید ک این خانوم قبلا زایمان کرده؟

2706