2733
2739
برات خاطره تعریف کردم

خوندم😰😢😭بیشتر ترسیدم.وای من وحشت دارم تنها زندگی کنم خیلی خیلی دل میخواد.دوستم خونه گرفته بود بعضی وقتا میرفتم پیشش،بهش میگفتم تو فقط پیش من باش،اونم یه دختر فوق شجاع میگفت از چی میترسی؟!!!!!!با اینکه خونش آپارتمان کوچیک بود ولی من شبا میترسیدم بخوابم مونده بودم چطور تنها توی اون خونست،سکوت خونش وهم بدی داشت.اصلااا هم نمیترسید عاشق تنهایی بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😰😰😰😰😰😰😭😭😭😭😭😭

زمانی که رفیم خونه جدید دیگ اون حس نداشتیم هیجاش ترسناک تر از این نبود داشتیم فیلم ترسناک کینه نگاه میکردیم برگشتم به دوستم چیزی بگم بعد دیدم بین دوستام نشته بعد بلند شد منم خیلی ترسیدم الانم موبه تنم سیخ شده منم برگشتم تلویزیون نگاه کردم

زمانی که رفیم خونه جدید دیگ اون حس نداشتیم هیجاش ترسناک تر از این نبود داشتیم فیلم ترسناک کینه نگاه ...

وای وای واقعا شجاعی،الان تنها هستی نمیترسی از یاداوری این خاطرات؟!!من تنها نیستم ولی دیگه میترسم برم تا آشپزخونه آب بیارم

2731
وای وای واقعا شجاعی،الان تنها هستی نمیترسی از یاداوری این خاطرات؟!!من تنها نیستم ولی دیگه میترسم برم ...

من ترس دوست دارم نميدونم چرا خیلی بهم میچسبه همش عاشق فیلم ترسناک تو تنهایمم هرچی بیشتر میترسم بیشتر لذت میبرم

وای وای واقعا شجاعی،الان تنها هستی نمیترسی از یاداوری این خاطرات؟!!من تنها نیستم ولی دیگه میترسم برم ...

من از 5یا6 سالگی فیلم ترسناک دیدم اولیش جن گیر بود

شاید دوستت همزاد داره من خودم دارم 

آخه دوستم میگفت هیچ صدایی نمیاد،نترس،بگیر بخواب خودشم راحت میخوابید،صدایی هم نمیومد ولی خونش وهم بدی داشت من خیلی ترس داشتم،از کجا میدونی همزاد داری؟

2740
عهههههه😰😰😰😰😰ولی توی خونه قدیمی من خودم زندگی کردم باور کن بارها جن رو حس کردم ولی توی آپارتمان ...

نه میگن بعضیا کارا میارتشون ،مثلا اگه کسی طلسمت کنه یا خودت بری پیش دعا نویس یا یه سری اعمال بد

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.
آخه دوستم میگفت هیچ صدایی نمیاد،نترس،بگیر بخواب خودشم راحت میخوابید،صدایی هم نمیومد ولی خونش وهم بدی ...

تنها که میشم صدای قابلمه میاد و کلن منو میترسونه شاید باورت نشه کاسه چطوری میخورد زمین صداش میاد اونجوری ولی هیچی زمین نیفتاد ه بعد کتاب برام باز کردن گفتن همزادت خوبه ولی یکم شیطون

نه میگن بعضیا کارا میارتشون ،مثلا اگه کسی طلسمت کنه یا خودت بری پیش دعا نویس یا یه سری اعمال بد

درسته دقیقا کلا جن ها از بوی اسفند بدشون میاد وسرکه سیب  وکیلی چیزای دیگه

تنها که میشم صدای قابلمه میاد و کلن منو میترسونه شاید باورت نشه کاسه چطوری میخورد زمین صداش میاد اون ...

😰😰😰😰😰😰😭😭😭😭😭چرا من نترس نیستم پس؟!!توی خیابون صدا میاد من وحشت میکنم یا اگه پشت سرم راه بیاد توی پیاده رو من ترس دارم.کاشکی شجاع بودم

😰😰😰😰😰😰😭😭😭😭😭چرا من نترس نیستم پس؟!!توی خیابون صدا میاد من وحشت میکنم یا اگه پشت سرم راه بی ...

ترس خیلی خوبه بعدشم این چیزا بر میگرد به بچه بودنتون کلا بزرگترا مارو از همه چی میترسوندن

ترس خیلی خوبه بعدشم این چیزا بر میگرد به بچه بودنتون کلا بزرگترا مارو از همه چی میترسوندن

من از بچگی ترسو بودم در این موارد.حتی از حیوونا و جونورا هم میترسم.مثل گربه و سگ و سوسک و ...