2733
2739

توروخدا یکی بگه اونایی که من دیدمو شنیدم پس چی بوده؟! 😭😭😭😢

تا حالا چند بارم خواب دیدم که تو خونمون جن هست 😭😖😢😨

این اتاق منم خیلی هواش سنگینه خیلی بوی بدی هم میده میشه بوی یجور رطوبت...نمیدونم یه همچین چیزاییه 😭

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خونه قدیمی میگن جن داره ولی بیا باور نکنیم چون اونجوری بیشتر میترسیم😢❤

آخه خونمون زیاد قدیمی نیست 10 سال ساخته آپارتمانیم هست 😢

2740
نه پس جن نداره🥰توام فکرتو درگیرش نکن

آخه ربطی به جدیدو قدیمی بودنش نداره تو همین نی نی سایت یه عده بودن که میگفتن با اینکه خونشون نوساز بوده توش جن و این چیزا دیدن 😭😭😭😭

آخه ربطی به جدیدو قدیمی بودنش نداره تو همین نی نی سایت یه عده بودن که میگفتن با اینکه خونشون نو ...

عهههههه😰😰😰😰😰ولی توی خونه قدیمی من خودم زندگی کردم باور کن بارها جن رو حس کردم ولی توی آپارتمان کمتر

عهههههه😰😰😰😰😰ولی توی خونه قدیمی من خودم زندگی کردم باور کن بارها جن رو حس کردم ولی توی آپارتمان ...

من خودم یک خونه قدیمی زندگی میکردم تنها بودم حس میکردم یکی خونست دربازو بسته میشود خونه مجردی بود بعد یک شب به دوستام گفتم اونام گفتن ماهم این حس داریم تادیگه در برای خودش بازوبسته میشد آخرش دیگه زن دیدم خونه پس دادیم بعد صاحب خونه ميگفت  یک زن اینجا دارزدن

من یبار وقتی خیلی کم سن بودمو دبیرستانی بودم توی خونمون تنها موندم که درس بخونم مادر و پدرم رفتن با بقیه مهمونی،قشنگ از طبقه بالا حس میکردم صدا میاد یا یکی داره بالا حرکت میکنه،هی خودمو به نفهمی زدم که نترسم یهو دیدم داره اسممو صدا میزنه با صدای خیلی آروم که شبیه صدای پدرم بود،دیگه نتونستم تحمل کنم جیغ زدم رفتم توی حیاط همه درس و کتابمو هم بردم،توی سرمای زمستون نشستم توی حیاط درس خوندم فقط از ترس.تا خانوادم بیان با کاپشن و کلاه توی حیاط بودم