2733
2734
عنوان

قرص فت فست کسی استفاده کرده؟

115 بازدید | 6 پست

چندتا قرصو امتحان کردم جواب نگرفتم. 7 کیلو کمبود وزن دارم به شدت استرس دارم و کم اشتهام. فت فستو بهم معرفی کردن. کسی امتحان کرده این قرصو بگه جواب گرفته یا نه؟ 

من خوردم اما اینم کورتون داره اشتهاتوبازمیکنه سنگم میخوری اما خواب اوره و وقتی قطع کنی بازم بی اشتها میشی عزیزم استرستودرمان کنی اشتهات خوب میشه

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 

وای استارتر اصلا نخور فت فست رو

من دو سال پیش خوردم خوب بود ولی وقتی قطع کردم خیلی عوارض بدی داشت که نگم برات بهتره.به بیمارستان کشید کارم😢😭😭😭😭.دکتر گفت اثرات کورتون رو دستگاه گوارشته. اصلا جون من بیخیالش شو. من حالم بد میشه اسمشو میشنوم اینقد که بد بود بعدش.وزنتم سریع برمیگرده به اولش.

خالمم برای عروسیش خورد بعد از دو ماه که قطع کرد داغون شد اونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای استارتر اصلا نخور فت فست رو من دو سال پیش خوردم خوب بود ولی وقتی قطع کردم خیلی عوارض بدی داشت ک ...

ممنون از راهنماییت عزیزم. واگلی خیلی بی اشتهام نمیدونم چیکار کنم 

مرسی عزیزم

سلام عزیزم، اینا گاهی عارضه داره و بهتره بدون نظر دکتر نخوری 

من خواهرم هم همین مسئله رو داشت، لاغر بود، برای افزایش وزن رژیم گرفت، الحمدلله الان خیلی متناسب شده

لباساش قشنگ به تنش میشینه و کلی ذوق می کنه

لینک کانال دکتر تغذیه ای که ازش رژیم گرفت رو برات می فرستم ان شاا... برات مفید باشه، آنلاین هم می تونی رژیم بگیری، مکمل هایی هم که نیازه خودش میگه چی باید مصرف کنی
یادمه هزینه اش هم خیلی مناسب بود نسبت به جاهای دیگه

و این که برای سلامتی خودت، دنبال راهکارهای اصولی و علمی از کسانی باش که درسشو خوندن و علمش رو دارن مثل پزشک یا مشاورهای تغذیه
اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/