2733
2739
و آخرین سوالم .نزدیک بارداریم یا دور؟؟؟

من تو دلم می افته شاید سال دیگه باردار بشی ...فقط چیز های گرم بخور چند مدت به شوهرتم بده زودتر باردار میشی ...دارو های گیاهی مثل رازیانه با گردو اینا مثل چایی دم کن بخور ...خیلی تاثیر داره

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ميشه منو بگي لطفا. فاطمه  ٥ سال و نيمه منتظرم

دلم میگه تو دو سال آینده حتما مادر می شی ...دیگه همه چی دست خداس اونه که می فهمه و هر کارش حکمته

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
حس ششمي هاي عزيز اين خواهر من كي ازدواج ميكنه كشت مارو ٢٦ سالشه  هي دوس پسر عوض ميكنه

همه دوست پسر هاشو ول کنه ...شوهر خوب گیرش میاد

دلم میگه تو دو سال آینده حتما مادر می شی ...دیگه همه چی دست خداس اونه که می فهمه و هر کارش حکمته

منم بگو کی ازدواج میکنم

نیلوفر(قدبلند1400) عزیزم من خیلی دنبالت گشتم اگه برگشتی بهم خبر بده 
2738
من تو دلم می افته شاید سال دیگه باردار بشی ...فقط چیز های گرم بخور چند مدت به شوهرتم بده زودتر باردا ...

لعنت ب ذهن منحرفم😂😂😂😂

نیلوفر(قدبلند1400) عزیزم من خیلی دنبالت گشتم اگه برگشتی بهم خبر بده 
من تو دلم می افته شاید سال دیگه باردار بشی ...فقط چیز های گرم بخور چند مدت به شوهرتم بده زودتر باردا ...

من برای ای وی اف رفتم.بهم گفتن دو سه ماه دیگه برم واسه کاشت.برای همین پرسیدم ازتون.چون اگه بگیره انشاءالله میشه امسال .بازم نظرتونو میشه بگین

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
جواب منو بده مردم از خواب😥

جنسیت بچه رو من نمی دونم عزیز دست خداست ...دلم برای تو میگه. دختر بعد پسر ا

همه دوست پسر هاشو ول کنه ...شوهر خوب گیرش میاد

يه خواستگار خوب اومد بله هم داد

پسره وضع توپ

تا دم عقد اوكي بودن حتي لباس خريدن كه زد پدر پسره تصادف بدي كرد رفت كما ٣٠ روز بعد فوت كرد بعد پسره كاراش پيچيد به هم ... خلاصه داستاني شد

الان يك سال ميگذره از اين ماجرا

پسره بازم سر و كلش پيدا شده

ولي خواهرم دو دله

نميدونم قسمتش اينه يا شخص ديگه

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
2706