2733
2734
عنوان

خانومای مشهدی...

315 بازدید | 47 پست

واسه سونو انومالی پیشرفته میخوام برم پیش دکترمرادی...هزینش واقعن بالاس میخواستم ببینم کسی پیشش رفته که ازکارش راضی بوده باشه؟ اخلاقش چطوره ازاینا نیس که سوال بپرسی داغ کنه عصبی شه؟ همراهی میذاره بیاد داخل یا نه؟

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من نرفتم عزیزم پیشش اما اسمش و شنیدم . برای چی میخوای بری 

واسه اسکن انومالی پیشرفته و اکوی قلب جنین

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
جان 

جانت بی بلا عزیزم دکتر مرادی رو میشناسی؟

2738
منم میخوام ان تی برم پیش طارمی نمیدونم خوبه یا بد؟تشخیص جنسیتش میخوام دقیق باشه😕

من کلی تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم بهترین سونوهای مشهد مرادی و هاشمی عطار هستن...هاشمی وقتش پر بود بهم نوبت نداد ولی مرادی به زور وقت گرفتم حالاخداکنه همراهی راه بده و باحوصله باشه

من نمیدونستم آنومالی واسه چیه خب 🙈

واسه تشخیص ناهنجاری ها و جنسیت جنینه گلم

من کلی تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم بهترین سونوهای مشهد مرادی و هاشمی عطار هستن...هاشمی وقتش پر بود ...

منم طارمی رو انتخاب کردم چون معتقدم هر کی اسمش در بره دیگه خودشو گم میکنه😊

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️

میگن مرادی فوق تخصص ناهنجاری های جنینه دکتراش واسه وین اتریشه

تومشهد رو دستش کسی نیس...هزینه هاشم بالااا نوبت دهیشم سخت

فقط نگرانم بی حوصله باشه جواب سوالامو نده یا نذاره همسرمم بیاد داخل

2706