2737
2734
حسودن عزیزم .. هارلی رو هم همینطوری فراری دادن

خوبيش اينه اينايي كه ميفتن دنبالم رو تا حالا نديدم و نميشناسم 

و باهاشونم هم صحبت نبودم

اونا چجوري منو ميشناسن در عجبم😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو کیان 😎😎😎نفله تحویلت میدمشون😎😎😎😎🍴🍴🔪🔪🔪🔪

با كاربري هاي مختلف هستن هميشه😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
خوبيش اينه اينايي كه ميفتن دنبالم رو تا حالا نديدم و نميشناسم  و باهاشونم هم صحبت نبودم اونا ...

اصلا جوابشونو نده یه پست بزار در برو😂

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
عجججبببب تگم کن اینجور موقع ها تک گیر آوردن لامذهبا🤨

به ني ني يارا گفتم اخر

گفتن هرجا كسي توهين كرد به ما اطلاع بده به ٢بار برسه قطع دسترسي ميكنيم😐

2740
اصلا جوابشونو نده یه پست بزار در برو😂

تا جايي ك بتونم به يورمان ميگيريم

بعضياشونم به حدي بدبخت هستن پشت سرم صحبت ميكنن😂

😂😂😂😂😂😂😂خدا نکشتت من از همتون بیکارترم بیشک🙈🙈😎😎😂😂

من همیشه فک میکردم تو دنیا فقط خودم بیکارم که با نی نی سایت آشنا شدم و دیدم من تنها نیستم یه دنیا مثل من وجود داره

سرنوشت بد نوشت ...
تا جايي ك بتونم به يورمان ميگيريم بعضياشونم به حدي بدبخت هستن پشت سرم صحبت ميكنن😂

ولی فک کنم رکورد پستوزدی ازتوبالاترندیدم تاحالا😅😃

روکاراتون بیشترفک کنین...زمین مربع نیس🧠💭