2737
2734
عزیزم ذهن بستشون هنوز تو فاز ارباب رعیتیه معنی رفاقت رو ک نمیفهمن

دقيقااا همينطوره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يه اسكرين از يه كاربر دارم فحش هاي جنسي ميداد به من و ني ني يار  خيليا هم لايكش ميكردن بعد مي ...

😖😖😖😖😕😕😕چی میگفت 

خاک تو کله مممممممم🤕🤕😷😷🤒🤒

تو یه تایپکای دیکه کلاس قران میزارنااااا😁😁

2728
❤❤❤❤😉😉😉😉😎😎😎😎باهاتم تا ته

😍😘😘❤️❤️❤️❤️

عاشقتم

بخاطر شماهاا تا الانشم توو سايتم چون هنوزم كاربراي با شخصيت و دوست داشتني هستش اينجا😘😘😇

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چرا آخه 🤕

مريضن عشقم مشكل خانوادگي و رواني باهم

در اینده میشن اون زنایی ک جلو در سبزی پاک میکنن ی آدانسم لای دهنشون اگرپسر باشه خدا به زن زندگیش رح ...

😣😣😣اره بخدا

2740
😍😘😘❤️❤️❤️❤️ عاشقتم بخاطر شماهاا تا الانشم توو سايتم چون هنوزم كاربراي با شخصيت و دوست داشتني هس ...

من بیشتر ❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍💋💋💋

هیچ وقت جایی رو ک متعلق ب خودته واسه یه جماعت اسکل خالی نکنیااااااااا😒😒😒😒😒

اوف بذارهم پربازیدمیشه هم ابروشون میره🤨😅

امشب به يكيشون گفتم دوباره ببينم دور بر من و دوستام دهن گشادي ميكنه يه تاپيك جدا برات ميزنم اسكريني ك ازت دارم ميزارم

حرف ك نداشت بزنه ميگفت خدا شفات بده😅

من تورو ندیدمت چراااا🤔 تو منو دیدی؟!

😂😂😂

ميخواي گل اقارو صدا بزنم بنظرم اونو ديده باشي

2706