2733
2734

غصه چه چیزایی رو میخورید خداروشکر سالمه

بزرگ شدم کانسیلر میزنه خوبه؟

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 

خیلییییییییی جذابین که

خااااصین

من که عاشق اینم خاص باشم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاریش نمیشه کرد 

شوهر من زیر چشمام ورم داره بدون هیچ دلیلی پسرمم یه سال نیمشه زیر چشام پف داره به اون رفته هر کی میبینه میگه چرا پسرت زیر چشماش پف داره ببر دکتر ، درصورتی که چکاپ داد هیج مشکلی نداره الحمدلله

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2731
خیلی جذابم دور چشام سیاهه😲😲😲

آره

من توی دوستام دیدم

خیلییییییی خااااصین

جذابم هستین

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2738
آره من توی دوستام دیدم خیلییییییی خااااصین جذابم هستین

😐😐😐

حرفتو از گلوم پایین تمیره اصن

ملت خودشونو کشتن دور چشاشون روشن شه اونوخ شما میگی خاص وجذابم😐 اونم خیییییییلی

چطوری آخه؟؟

افسوس😥 ولی خدارو هزاز مرتبه شکر ک سالمن

اره الحمدلله سالمن

اتفاقا من ادمایی که زیر چشمشون سیاهه رو دوس دارم

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
آخه چراااا؟؟😂😂 تعجب کردم از حرف شما و اون یکی دوستمون میگه خیلی خاص و جذابن😀😀

والا من یکی از دوستام زیر چشمش تیره اس اصن بخاطر همون چهرشو خیلی دوس دارم

😐😐😐 حرفتو از گلوم پایین تمیره اصن ملت خودشونو کشتن دور چشاشون روشن شه اونوخ شما میگی خاص وجذابم ...

ملت خیلی کارا میکنن خب

دلیل نمیشه کارشون درست باشه