2737
2739
عنوان

دوس پسرم بنظرتون دوسم داره یاچی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 27 پست

شوهرت چ مرگش بوده دقیقا

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
همین که چند ماهه باهاشی ازت رابطه نخواسته خوبه‌‌‌..

دقیقن

تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتمن دوست داره که تاحالا درخواست رابطع نکرده عجب مردی پیدا میشه والله

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2728

شوهرم یه مریض روانی بود که من بخاطر فرار از خونه پدرم ومحدودیت هایی که داشتم زنش شدم ۱۴سال ازم بزرگتر بود وکلا یا کتک میزد یا فش میداد به مادر خودمم چشم داشت کلا مریض جنسی بود همه ی زندگیمو خراب کرد 

وقتی رابطه ای تموم میشه باید شش ماه فرصت داد به روح و روان که به شرایط عادی برگردین کلا ارتباطتون از ...

اخه من رابطه ای با شوهرم نداشتم که تمومم شده باشه ازش متنفر بودم از اول ۶ماه بعد ترک کردن من هم با دوس پسرم دوس شدم من فقط واسه فرار از محدودیت خانواده واز دست پدرم شوهر کردم چون حتی گوشیم نداشتم اصلا عشقی درکار نبود

2740
تو قبل از جدایی با یارو دوست شدی فکر چیزیو نکردی. حالا داری به چی فکر میکنی 🤣 خیلی باحالی

😄 خودمم موندم اخه اصلا این بار اولیه که باکسی دوس میشم ومیخامش من سنتی بدون شناخت وبزور برای فرار شوهر کردم اونم انقد بلا سرم اورد چشمم ترسیده نمیدونم چیکار کنم هنگ کردم

اخه من رابطه ای با شوهرم نداشتم که تمومم شده باشه ازش متنفر بودم از اول ۶ماه بعد ترک کردن من هم با د ...

ربطی به عشق ندارن حتی تو یک رابطه که ازهمه متنفر هستید تعهد باید داشت بعد ازاون که تموم شد و چندوقت گذشت تصمیم برای زندگی آینده

هرچی آرزوی خوب مال تو