2410
2553
عنوان

دوس پسرم بنظرتون دوسم داره یاچی؟

278 بازدید | 27 پست

من ازدواج کرده بودم ۱ماه بعد عروسی سر کتکو ودعوا وفش خیانت ولم کرد رفت هرچی رفتم دنبالش وخودمو خرد کردم گفت نه من سفید میخام توسیاهی عاشق کس دیگم بیایی سمتمم میزنمت ۶ماه جدا بودیم با یه پسره اشنا شدم ودوس شدم خیلی دوسم داشت پام وایساد حالمو خوب کرد ولی هیچوقت رابطه جنسی نداشتیم ۶ماه بعدش رسما طلاق گرفتم الان ۲ماه گذشته ودوس پسرم میخواد باهم ازدواج کنیم گیج شدم نمیتونم اعتماد کنم میترسم باز خیانتو کتکو فش ببینم با اینکه تاحالا ازش ندیدم چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

🙁😶

اول بزرگ شید بعد ازدواج کنین

اون خیانت کرد توهم خیلی شیک رفتی با یکی دیگه،زودم طلاق گرفتی بعد میگی نمیتونم اعتماد کنم ؟؟! اول ب خودت و انتخابت اعتماد پیدا کن بعد ب پسر مردم 

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭

تو قبل از جدایی با یارو دوست شدی فکر چیزیو نکردی. حالا داری به چی فکر میکنی 🤣 خیلی باحالی

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706