2733
2734

هروز،مسواک بزن درد دندون واقعا سخته تا اخر سه ماهگیم نمیتونی بری دندونپزشکی

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
احتمالا دندونتون ازقبل پوسیده بودن توی بارداری خب کلسیم بدنت کم میشه و نی نی ازشما تغذیه میکنه طبیعی ...

ممنون خدا خیرت بده

برای آرامشم و سلامتی نی نیم صلوات میفرستی، انشالله حاجت روا بشی 💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هروز،مسواک بزن درد دندون واقعا سخته تا اخر سه ماهگیم نمیتونی بری دندونپزشکی

دندون که شنیدم پر نمیشه کرد، کشیدن چی؟ 

وای من از اول بارداریم تا اخرش هفته ای دو یا سه بار دندون درد داشتم خیلییییی کشیدم ازش 😭😭😭😭خدا ک ...

منم هیچی نمیتونم بخورم یکم غذا میخورم درد میگیره 

2728
خب چرا اینجوری میشه 

برای اینکه سیستم بدنت ضعیف میشه خب 

عزیزم کلسیم زیادبخورخودتوخیلی تقویت کن

حتما دندوناتم خرابم بوده حالادردداره 

بایدقبل  ازبارداری درستشون میکردی

ولی بارداری دیگه اینه توهربدنی یه جوره

منم یادمه رودختر بزرگم دتدون دردشدم یه شب بودولی خیلی بدبودهیچ وقت یادم نمیره

تازه روشیردهیی هم ممکنه دردکنه واذیت بشی من تمام دندونام ریخت روشیری دهی قشنگ پودرمیشد

عزیزم دوقلوهات مبارک انشالله بسلامتی دنیا بیاریشون ..

فدات فکرکنم اولین نفری ام که با شنیدن دوقلو بودن بجای خوشحالی گریه کردم آخه ناخواسته بود 

دندون که شنیدم پر نمیشه کرد، کشیدن چی؟ 

تا سه ماه اول کاری انجام نمیدن من دندونم خیلی درد میکرد دندونپزشک گفت برو از،ماه چهارم بیا.اگه خیلی درد کرد یه مقدار میخک بزار روش خیلی تاثیر داره

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2738
برای اینکه سیستم بدنت ضعیف میشه خب  عزیزم کلسیم زیادبخورخودتوخیلی تقویت کن حتما دندوناتم خراب ...

وای منم دوتا از دندونام سوراخ شده غذا میخورم درد میگیره جرات نمیکنم چیزی بخورم ناخواسته باردار شدم تازه میخواستم پر کنم دندونام فهمیدم باردارم 

جنین داره از کلسیم بدنت استفاده میکنه ،چکاب بعدی که بری برات مکمل هات رو میده با یه سری داروی تقویتی بخوری بهتر میشی ،من علاوه بر دندون ،زلنو درد شدید و دست درد هم داشتم ،شما دوبرابر ادم معمولی فشار میاره بارداریتون به خاطر دوقلویی ،حتی ورم دست و پات هم از چهارماه شروع میشه

به شیوه خودت زندگی کن ، اینجا حتی پشت سر خدا هم حرف میزنن😘😘
فدات فکرکنم اولین نفری ام که با شنیدن دوقلو بودن بجای خوشحالی گریه کردم آخه ناخواسته بود 

اشک شوق انشالله.نگران نباش خدا کمکت میکنه..عزیزم من خودم دوقلو بودم الانم هشت هفتس باردارم ولی بیشتر میخوره همه میگن دوقلو میشه بگی علائمش چطوریه

خدایااااااشکرت بخاطر همه چیز
وای منم دوتا از دندونام سوراخ شده غذا میخورم درد میگیره جرات نمیکنم چیزی بخورم ناخواسته باردار شدم ت ...

فک نکنم الانن بتونی کاری بکنی سه ماهه دوم البته بازم بپرس یادم نیست

ولی اگه میتونی جوری که تومعدت نره توی سوراخ دندونت کدیین یاسیر بزار هروقت دردمیکنه شیرک اشکال نداره ولی کدیین سعی نکن نخوری 

عزیزم مبارکه. میشه بپرسم چکار کردی 2 قلو شدن؟ قرص و دارو هورمونی مصرف کرده بودی که بچه دار بشی؟ یا ...

هیچ کار عزیزم تازه تنبلی تخمدان هم داشتم!! فقط ورزش میکردم قرصی نخوردم 

2706