2733
2734
عنوان

اینم شوهر قهر قهرو‌ من😥😥😥😥

453 بازدید | 29 پست

بهش گفتم سخته با بچه ۸ ماهه بریم مشهد با قطار اتوبوسی...

چون باباش گرفته ناراحت شده حتما پیش خودش فکر کرده من نمیخوام با خانوادش برم...گفتم به بابات بگو بیایم خود پدر و مادرت هم اذیت میشن این نمیتونه چهاردست پا بره گریه میکنه...بدنش کوفته میشه...اما الان شوهرم ناراحت شد و خوابید چیکار کنم؟

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با قطار ک راحتی برو خوب 

عزیزم قطار کوپه ای نیست سالنی هست

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
2738
برو ولی همش بچه رو بنداز به جونشون که خودشون به غلط کردن بیافتن

بچه رو میده بهم میگه بگیره تو مادرشی اونجا هم کوپه ای نیست روسری در بیارم سخته

هیچی با آدم قهر قهرو بری تو سفر هم قهر میکنه تا بچه یه ذره نق بزنه، ببین تو این فصل اینجور مسافرت ها برای بچه ی کوچیک اشتباه محض ،از اقوام ما رفتن تو تعطیلات دو هفته‌قبل مشهد الان بجه ش بستری ،سر ماخوردگیه بسیار بد گرفته 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

خوب کردی، از اول یه نه بگو 9ماه به دل نکش

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2706