2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیمارستان مریم خصوصیه؟

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2731
2738
وای من سزارین اختیاری میخوام از طبیعی میترسم

برو پیش دکتر هدایتی یکی اینجا بهم معرفی کرد سزارین اختیاری انجام میده تو کسری خودش پول نمیگیره ۵ تومن پول بیمارستان میشه فقط

خدایا میدانم که میبینی...
شنیدم خوبه،با کدوم دکتر سزارین میشی؟منم قرار بود برم مریم با دکتر میترا کیان سزارین شم،اما رفتم تهرا ...

من پیش دکترجانانه سلطانی میرم گفت هروقت مشکلی داشتی بیا بیمارستان مریم یا کسری،چهارشنبه میرم پیشش ببینم سزارین اختیاری میکنه یا نه؟اگه قبول نکنه مجبورم برم جای دیگه

من ۳سال پیش زایمان کردم و راضی بودم.خلوت و تمیز بود.ولی حواست جمع باشه،اگه میخوای اتاق خصوصی بگیری،از قبل همه چی رو چک کن،منظورم قیمتهاشه.من دکترم شراره مجد بود،خیلی خیلی ازش راضی م.خودمو کشتم که بیهوشم کنه،احر هم قبول کرد ولی تو اتاق گفت بیهوشت نمیکنم،چون تو زایمان قبلی ت بیهوش بودی و این بار میخوام به دنیا اومدن بچه تو ببینی و صداشو بشنوی.دمش گرم،چه لذتی داشت و تا اخر عمر ازش ممنونم.

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
2706