2737
2739

امشب مهمون داشتیم پسرمو دیدن میگن  نبردیش دکتر چرا انقد ریزه میزس مشکلش چیه ؟؟؟گفتم زیر نظر فوق تخصص غدد هس ۲۲تا آزمایش تا حالا انجام داده و هیچ مشکلی نداشته قدش هم دکتر گفته احتمالا به من رفته ...این مواقع واقعادیوونه میشم آخه بچه ی من اگه خدای نکرده مشکلی هم داشته باشه که اینحوری شما میگین فکر دل من مادر هم هستیم چی میشم با حرف شما😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال بابا بگو معلوم نیست شمام بچه بودین سالم بودین یان 

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2728
2738

ای جانم ناراحت نشو عزیزم به این فکر کن که بیشتر فکر سلامتیشن و بهش اهمیت میدن و دوست دارنش😍 نیمه پر لیوانو ببین البته منم دوست ندارم بهتره جور دیگه بیان محبت کنن

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        

عیب نداره عزیزم اونام احتمالا از رو مهرو محبت میگن یا فکر میکنن نکنه ت. حواست نباشه.

راستی قد پسرتم کوچولوعه اگه یادت باشه پونزده سالگیش ببرش حجامت قد 

حتما ببرش

گوش نده عزیزم. بخدا همه جا همینه. بچه ریزه میگن چرا ریزه! درشته میگن چرا.... گریه میکنه هزار نفر دکتر میشن ودارو تجویز میکنن. آرومه میگن اجتماعی نیس. ورجه وورجه میکنه میگن بیش فعاله....... 

ای جانم ناراحت نشو عزیزم به این فکر کن که بیشتر فکر سلامتیشن و بهش اهمیت میدن و دوست دارنش😍 نیمه پر ...

نه والا فقط میخوان ایراد بگیرن هر بار میبننش بهش میگفتن کوتوله دیگه الان نمیگن ولی هعییی اینجوری دل منو خالی می کنن

خواهر من بچه بود ریزه میزه بود اما من از بچگی قدم خیلی بلند بود اما الان جفتمون هم قد شدیم من از دبیرستان توقف کرد رشدم خواهرم تو دبیرستان یهو قد کشید قدمون 166 هست الان نگران نباش چیزی نیست حرف مردم هم باد هواس بیخیال

نه والا فقط میخوان ایراد بگیرن هر بار میبننش بهش میگفتن کوتوله دیگه الان نمیگن ولی هعییی اینجوری دل ...

وای خاک به سرم😐😐😐 اصلا محل نده جوابشونو بده یعنی چی بگو بچم غذای خوب میخوره پفک مفکه که چاق میکنه بچه من گوشت خورده😐😐😐 والااااا چاق بودن هنره مگه؟😐😐😐

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        
2706