2752
2734

من دندونمو ۱۰ روز عصب کشی کردم البته پوسیدگی زیاد بود و مواد رو با پین زد از این پیجها 

ولی هنوز دندون درد دارم و موقع غذا خوردن فشار که میاد له دندونم درد میکنه 

بنظرتون بخاطر زخم لثه اس یا دندونم رو خوب عصب کشب نکردن؟

بعد ۱۰ روز درد دندون طبیعی؟

جالبه امروز دردم بیشتر شده

زندگی زیباست چشمی باز کن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای کاش زودتر تاپیک میزدی همسری ربع ساعتی میشه رفته خوابیده

اگه زودتر میزدی ازش میپرسیدم برات

پ ن: دندون پزشکه

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

مراحل عصب کشی تموم شده ؟

اگه اره غیر طبیعیه مرحله اول و دوم ممکنه درد بگیره ولی مرحله سوم خیر

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
اره بابا طبیعیه تا یک ماه درد هستش کم و بیش ،چیز سفت نباید باهاش جویده شه با اون طرف دهنت بجو غذارو& ...

اخه دوستم و پدرم همزمان با من عصب کشی کردن اصلا درد ندارن اونا

زندگی زیباست چشمی باز کن  

بله فکر میکنم طبیعی باشه

من یک دندونم را چند سال پیش عصب کشی کردم گاهی درد می‌گرفت خودش هم خوب میشد تا اینکه دکتر گفت هر وقت درد گرفت آب نمک قرقره کن احتمالا لثه عفونت میکنه

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

مال من وقتی پانسمان بود درد میکرد وقتی بهش فشار میوردم،،،دکتر گفت چون مواد پانسمان هم سطح دندونات نیست یکم بلندتره موقع فشار درد میگیره،،،،برو دکتر شاید دندون تو هم همسطح نیست

تا مدتی دردش طبیعیه،کاش عکس بعد از عصب کشی میگرفتی که ببینی کامل انجام دادن یا نه

گرفتم اوپیجی دکتر هم دید گفت خوبه

حالا میگم هیچ بقالی که نمیگه ماست من ترشه

لبرم به ی دندون پزشک دیگه نشون بدم ببینم چی میگه

زندگی زیباست چشمی باز کن  
2706